Palun mulle üks muusika, kaasa palun

Mina olen tükk aega otsinud endale mõistlikku dokitavat kõlarikomplekti mida saaks suvel ka nt. randa või metsa grillpeole kaasa võtta. Nüüd on see võimalik, sest S715i omab tervelt 8 tunni pikkust akut ning heli tundub ka olevat väga hea. Ootan huviga millal ta eestisse jõuab kuna vähemalt minul on huvi suur selle vastu.

Pressiteade

Muusika elluäratamiseks esitab Logitechi laetav kõlar S715i selget heli läbi kaheksa spetsiaalselt häälestatud draiveri. S715i kasutab kaht kolmetollist reguleeritava laseriga neodüümdraiverit rikkalike keskmiste toonide jaoks, kaht pooletollist kõrgeid toone selgelt esiletoovat neodüümvaljuhääldit ja nelja kahetollist passiivkoonust sügavate basside jaoks. Tulemuseks on rikas tasakaalustatud audio kompaktses iPod’i kõlarisüsteemis.

Seega saab kõlarid endaga kaasa võtta, muretsemata lisapatareide ühesvõtmise pärast, kuna komplekti kuuluv laetav aku võimaldab kuulata muusikat ilma elektrivõrku ühendamata kuni kaheksa tundi.

Logitechi laetava kõlari S715i komplekti kuulub ka juhtmeta kaugjuhtimispult, et kasutajale oleks tagatud kontroll funktsioonide nagu sisse- ja väljalülitamise, helitugevuse, esituse, pausi, juhuesituse, vahelejätmise ja korduvesituse üle kuni 10 meetri kauguselt. Kasutaja mugavuse tagamiseks saab doki võtta kaasa komplekti kuuluvas reisitoosis, milles on ruumi ka toiteadapterile ja kaugjuhtimispuldile.

Kõlar on sertifitseeritud läbi programmide Made for iPod (ehk valmistatud iPod’ile) ja Works with iPhone (ehk töötab iPhone’iga). Lisaks eelnevale on kõlar tänu uuenduslikule dokidisainile kasutatav mis tahes universaalse dokikonnektoriga iPhone’i või iPod’iga, ilma et oleks vaja kasutada aluseid.

Hinnad ja kättesaadavus

Logitechi laetav kõlar S715i jõuab eeldatavasti Ameerika Ühendriikide ja Euroopa turule augustis soovitusliku jaehinnaga €179.99.

2 thoughts on “Palun mulle üks muusika, kaasa palun”

  1. Logitech on aastaid ju selliseid asju teinud ning neid on eestis müüdud, ma ei saa aru miks see nüüd järsku nii suur uudis on

  2. Villu, vähemalt mina pole kaasaskantavat iPodi dokki ja helisüsteemi koos akuga mis kestab 8 tundi näinud müügil. Kui tead kusagil müügil jaga ka teistega, sest minul soov osta midagi sellist.

Kommenteerimine on suletud.