HP tutvustab uut ja kompaktset m-seeria äriklassi sülearvutit

Põhinedes oma hiljutisele edule otsustas HP laiendada oma ärisülearvutite tootesarja uue generatsiooni ultraõhukese HP ProBook 5320m-ga.
Kõigest 23,5 mm paksune ja 1,7 kg kaaluv alumiiniumkestaga HP ProBook 5320m on üks õhemaid HP äriklassi arvuteid, millel on 33,8 cm diagonaaliga LED kõrgdefinitsiooniga ekraan ja mugav pritsmekindel täissuuruses klaviatuur.

Õhuke ja kerge sülearvuti on energiasäästlik ja tarbib vähem voolu. Üliõhukesele ja kergele vormile vaatamata saab klient kasu protsessori täisjõudlust tagavatest tehnoloogiatest nagu Intel® Turbo Boost (jõudluse dünaamiline suurendamine) ja Hyper-Threading (hüper-hargtöötlus). Sellel on ka väline HP USB, CD- ja DVD-draiv ning VGA-port või DisplayPort, et kuvareid ja projektoreid oleks lihtne ühendada. Uue ProBook arvutiga käib kaasas integreeritud HP Mobile Broadband WIFI, WLAN ja Bluetooth juhtmeta tarkvara, mis võimaldab tarbijatele liikvel olles mugavat juurdepääsu internetti, firma intranetti või e-mailidele ning muule vajalikule informatsioonile.

HP uus äriklassi sülearvuti on turvaline, energiasäästlik ja kasutajasõbralik sisaldades ProtectTools funktsiooni, mis võimaldab aktiveerida BIOS paroolide funktsiooni ja universaalse parooli kõikide kodulehtede, programmide ja failide tarbeks. Juhuks kui arvuti läheb kaduma või varastatakse on personaalsed andmed kaitstud kõvaketta krüpteeringuga. Isiku lihtsamaks tuvastamiseks on andmed kaitstud ka sõrmejälje lugejaga ning näo äratundmise tehnoloogiaga.

Arvuti valmistamisel on erilist rõhku pandud keskkonnasäästlikkusele ning 90% kasutatud materjalidest on ümbertöödeldavad. HP ProBook 5320m on saanud ENERGY STAR sertifikatsiooni ja kuulub EPEAT hõbe kategooriasse, olles seega HP rohelise mõtteviisi edendajaks. Arvutiga kaasnevad mitmed aku võimalused, sealhulgas ka võimalus osta lisaaku, mille kasutusaeg on kuni 11 tundi. HP ProBook 5320m on saadaval alates augustist soovitusliku jaemüügi hinnaga 9500 krooni.