Solaris Sony Centeri avamine

Sony pakub nüüdsest Eesti klientidele rohkem teenuseid: VAIO täisteenindus, “My Sony Club” ja kontseptsioon „Proovi enne, kui ostad”

 

30.  oktoobril  käivitunud  Sony  integreeritud  kampaania  „ÜHENDATUD  INTELLIGENTS“  („INTELLIGENCE  GATHERED“)  raames  esitletakse  valikut  Sony innovaatilisi  seotud  tooteid.  Nii  internetipõhiste  kui  muude  loominguliste  reklaamide  kaudu  saab  tutvuda  muu  hulgas  NEX-5R  kaameraga,  VAIO sülearvutite  ja  BRAVIA  teleritega.  Hulka  neist  toodetest  näeb  ka  ekraanil  filmis „SKYFALL“.

Integreeritud kampaania viiakse läbi kinodes, kuid seda toetab internetipõhine ja  muu  reklaam,  sealhulgas Sony veebisaidil  ja kohalikes  jaekauplustes. Kui klient ostab  BRAVIA  HX85  teleri,  mille  EISA  tunnistas  2012.–2013.  aasta  hooajal  Euroopa  parimaks  3D-teleriks,  saab  ta  kingitusena  kaasa  Blu-ray  Bondi-filmide  kollektsiooni (kokku 22 Blu-Ray filmi).

Sony on kogu 2012. aasta vältel otsinud võimalusi, kuidas Eesti tarbija jaoks Sony toodetega tutvumist ja nende kasutamist mugavamaks muuta.

Selle uue projekti võtmeelemendid on järgmised:

  •  kõik kolm Sony Centerit on ehitatud ümber ise kogemise kauplusteks: iga seadet saab katsuda ja proovida;
  •  kõik Sony Centeris väljas olevad seadmed on ühendatud, nii et klient saab Sony ühendatud maailma ise kogeda: magamistuba, töötuba, elutuba ja köök on koduvõrgu sõlmpunktideks;
  •  Nüüdsest saab defektiga Sony seadmeid kõigisse kolme Sony Centerisse (kaks Tallinnas ja üks Tartus) remonti tuua, kuivõrd need tegutsevad nüüd ka teeninduspunktidena; Et pakkuda meie sõpradele ja püsiklientidele veelgi paremat kasutamiskogemust, käivitasime Eestis My Sony Club’i, mille eeliseid saabkasutada ainult Sony Centeri kauplustes.

Lisaks Sony Centeri kaupluste kontseptsiooni muutmisele käivitab Sony alates 1. novembrist Eesti turul VAIO toodete tervikteeninduse, mille raames pakutakse tuge nii VAIO kui ka tahvelarvutite kategooria toodete omanikele.

Nüüd võib VAIO klient olla kindel, et  ta saab oma Sony VAIO  toodete osas  tuge Sony  autoriseeritud  teenindusest  –  olgu  siis  Sony  Eesti  kõnekeskuse  kaudu  või Sony  Centeri  kauplustest,  mis  tegutsevad  ühtlasi  ka teeninduspunktidena.

E-seeria 15  

Eestis  saadaval olevad  mudelid:  SVE1512U1ESI,  SVE1512P1EB,  SVE1512M6ESI, SVE1512M6EW

 

S-seeria 15

Eestis  saadaval  olevad  mudelid:  SVS1512V1WSI, SCS1312R9EB.

 

2 thoughts on “Solaris Sony Centeri avamine”

  1. Mis Te nendest uutest poodidest avate – parem tehke endale ka üks korralik kodukas kus tooted ja hinnad olemas.

Kommenteerimine on suletud.