Skype’i videokonverents toob haridusalase diskussiooni kooli

6a00e54faaf86b88330120a54bef9c970c

Täna toimub Audentese Erakoolis Skype’i videokonverents, kus arutatakse, milline on hariduse roll edu saavutamises ja kuidas teha enda tulevikuplaane juba koolis.
Videokonverentsil jagavad enda kogemusi ja edulugusid Kanada astronaut Julie Payette, Skype Eesti juht Tiit Paananen, Oxford Study Courses kõneleja ja IB õpetaja Rosanna Montalbano ning aastaid Inglismaal õppinud Maria Listra.

„Paljude noorte jaoks on see esimene kord, mil nad saavad kuulda maailmatasemel astronaudi koolikogemusi ning nõuandeid, kuidas oma unistuste poole püüelda. Kindlasti annab ka Skype’i edulugu ning IB õppe edukad näited noortele innustust seada endale kõrgeid tulevikueesmärke,“ selgitas IB koordinaator Sandra Leeben.

Skype’i videokonvernets toimub täna (8.04.2013) algusega kell 14.30 Audentese Erakoolis, aadressil Tondi 84 Tallinn.

Audentese Erakooli püüdluseks on luua soodsad tingimused õpilaste igakülgseks ja tasakaalustatud arenguks. Koolis on võimalik õppida ka rahvusvaheliselt tunnustatud IB õppe programmi järgi, mida tunnustavad ülikoolid üle kogu maailma. Programm aitab arendada mitmekesiseid oskusi, mis aitavad noortel toime tulla globaliseeruvas maailmas. IB programm hõlmab enam kui 3000 kooli üle 140s riigis, pakkudes rahvusvaheliselt tunnustatud õppimisvõimalusi enam kui miljonile õpilasele kolmel IB õppetasemel.