Skype toob videokõned ka Android-telefonidesse

Täna tutvustas Skype oma Android-telefonidele mõeldud rakenduse uuendatud versiooni – Skype for Android 2.0, mis toob Skype’i videokõned nüüdsest ka Android-süsteemiga telefonidesse. Uuendatud versiooniga on kasutajatel võimalus teha oma Android-telefoni kasutades tasuta üks-ühele videokõnesid kõigi oma Skype’i kontaktidega, olenemata sellest, kas nad kasutavad Skype’i oma iPhone’s, Mac- või Windows-süsteemiga arvutis või hoopis läbi teleri. Skype for Android rakendust on võimalik tasuta alla laadida Android Market ‘ist või aadressilt Skype.com/m , kasutades mistahes veebilehitsejat ning videokõnesid saab pidada nii WiFi kui ka 3G võrgus.

“Meie eesmärgiks on pakkuda Skype’i videokõnede võimalust nii paljudel erinevatel platformidel kui võimalik ning sellega seoses on meil hea meel tutvustada oma kasutajatele Skype for Android rakenduse uuendatud versiooni,” ütles Skype’i asepresident ning toote-ja turundusjuht Neil Stevens. „Igal ajahetkel logib Skype’i üheaegselt sisse umbes 30 miljonit kasutajat. Kokku sooritavad nad samaaegselt üle poole miljoni videokõne. Nii muudab Skype for Android rakenduse uus videokõnede võimalus kasutajate jaoks oma kontaktidega suhtlemise veelgi lihtsamaks, ükskõik kus nad parasjagu ka ei asu,“ lisas ta.

Lisaks videokõnedele saavad rakenduse kasutajad helistada soodsa Skype’i kõnetariifiga ka mobiilidele ja tavatelefonidele ning saata SMS-e kõikidele oma sõpradele ja sugulastele üle terve maailma. Samuti on täieliku uuenduskuuri läbinud Skype for Android kasutajaliides. Rakendusel on uus peamenüü, kus kasutajad saavad mugavalt navigeerida oma kontaktide seas, pääseda ligi oma Skype’i profiilile ja muuta isiklikke andmeid või vaadata oma Skype’i krediidi kontoseisu. Viimase uuendusena on rakendusel ka uus mood message box, mille abil saavad kasutajad varasemast lihtsamalt jagada teistega oma mõtteid, seda mida huvitavat nad just näinud on või millega nad parasjagu tegelevad.

Pragusel hetkel toetavad videokõnede võimalusi HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia neo, Sony Ericsson Xperia pro ja Google Nexus S telefonid.

PS: Tahad tasuta Skype premium kontot? Veel on aega, võta osa loosimisest kohe!