Siren.gif Pool Skype võrgust on maas, probleemi otsitakse ~!

Kui hommikul oli Skype kaudu ühenduses üle 23 miljoni siis praegu on ühenduses omavahel vaid 12 miljonit. Milles täpselt probleem seisneb ei osata hetkel veel öelda, probleemi otsimisega tegeletakse. Viimati oli aasta 2007 kui Skype oli maas kaks päeva toona siis algoritmi vea tõttu. Täna algas Skype probleemid kokkujooksmisega ligi 30 minutit tagasi (18:30) millele järgnesid tuumikvõrgu (targad poisid viitasid, et tuumikvõrku pole Skypel olemas oma P2p iseloomu tõttu, ma siis täpsustan – supernoded on enamuses mingil põhjusel maas) probleemid. Maci kasutajaid ei paista see mure puudutavat, ühtlasi paistab vanema Windowsi versiooni kasutajad sellest probleemist mitte puudutatud olevat. Antud viga ei paista oluliselt puudutavat neid, kes on juba sisselogitud, tõsi küll, kontaktinimekiri on hõre. Seega kui sul miskit tähtsat vaja rääkida, tasub proovida vanemat versiooni, ehk läheb õnneks ja saad rääkida.

Update: Skype üritab probleemi lahendada lisades mega-super-nodesid võrku kuid see võtab aega. Loodetavasti on homseks mured lahendatud. Rohkem infot Skype blogist (mis hetkel on maas).

Update 2: Skype on tagasi. Peale hüpet tervitab Skype CEO ja annab väikese ülevaate mis on juhtunud.

2 thoughts on “Siren.gif Pool Skype võrgust on maas, probleemi otsitakse ~!”

  1. Eile (22. dets) kella seitsme ajal õhtul oli plaanitud üks tähtis videokõne teha, kuid kella kuue ajal ettevalmistusi tehes sain halva üllatuse osaliseks – ei saanud sisse logitud. Esialgu pidasin väikseks veaks, kuigi pidin enda tehnika ümber seadistama. Täna uudiseid lugedes avastasin, et ma polnudki ainus ja tegu polegi nii väikse probleemiga.
    Igatahes loodame, et saavad asja kiiresti korda.

Kommenteerimine on suletud.