HP 2010. aastal: võimekad arvutid ning unikaalne e-print

HP tõi 2010. aastal turule rea arvuteid, printereid ja veebilahendusi, mis sobivad nii tehnoloogiast meelelahutust otsivatele kui ka kodukontori funktsioone vajavatele kasutajatele, teatas HP. Tehnikauuenduste huvilistele pakkus HP uuenduslikke lahendusi nagu 3D, mobiilseadmetest printimine ning tipptasemel hääl- ja puuteliidesed. HP arvutid ja printerid on varustatud uusima tehnoloogiaga, pakkudes kasutajale intuitiivset vaatamis-, kuulamis- ja puutekogemust.

2010. aasta uudistoodetest võib esile tuua järgmisi:

  • Võimas ja kiire HP ENVY 17 3D sülearvuti, millel on täiustatud 3D-tehnoloogia, 43,94 cm diagonaaliga HP 3D Ultra BrightView ekraan, HP 3D Active Shutteri prillid, Beats Audio™ ja HP Triple Bass Reflex’i bassikõlar, mis kõik pakuvad meeldejäävaid meelelahutuselamusi.
  • HP ENVY 14 Beats Editioni sülearvutis kasutatakse HP ja Beats by Dr. Dre välja töötatud unikaalset tipptehnoloogiat Beats Audio, mis pakub optimaalse helielamuse nii kõrvaklappide kui ka kõlaritega muusika kuulamisel. Võimsal sülearvutil on ka stiilne Beats Audio puna-must kujundus.’
  • HP TouchSmarti arvutid pakuvad uudset arvutikasutamise kogemust tänu värskeimale HP TouchSmarti tarkvarale. TouchSmart sisaldab muu hulgas spetsiaalseid Twitteri ja Facebooki puuteversioone. LinkUp võimaldab kasutajal TouchSmarti arvutiga juhtmeid kasutamata ligi pääseda ka sülearvuti sisule ja programmidele. Kui sellest ei piisa, on arvukalt rakendusi saadaval HP TouchSmart App Centeris.
  • HP Photosmart Premium e-All-in-One on kõik-ühes printer, mis võimaldab HP ePrint-tehnoloogia abil printida mis tahes maailma punktis asuvast mobiilsest seadmest. Lisaks võimaldab uus suur, 10,9-sentimeetrise diagonaaliga HP Touchsmarti ekraan hõlpsasti välja printida lemmikveebilehtede sisu, pakkudes spetsiaalseid interaktiivseid rakendusi kaartide, fotode, sudokude, värviraamatute, kalendrite, uudiste jpm printimiseks arvutit kasutamata. Muljetavaldav puuteekraanitehnoloogia ja iselülituv 13 x 18 cm fotosahtel lubavad kasutajatel skaneerida, kopeerida, arhiveerida, muuta ja printida fotosid; kahepoolsete dokumentide printimist lihtsustab automaatne kahepoolsusfunktsioon.