Samsung esitleb randmeseadet Samsung GALAXY Gear

GALAXY_Gear

Samsung  tutvustas täna GALAXY Gear’i, mis on ideaalseks kaaslaseks kõigile teistele Samsung GALAXY seadmetele. Tegemist on aksessuaariga, mis ühendab endas nutiseadme ühenduvuse, suurel hulgal tehnoloogilisi võimalusi ning stiilse disaini.

“Samsung GALAXY Gear on nutikas randmeseade, mis loob silla nutiseadmete ja moemaailma vahel,” ütles Samsung Electronicsi IT- ja mobiilside allüksuse tegevjuht ja president J. K. Shin. “Tegemist on aksessuaarina kantava tehnoloogiaga, mis annab kasutajale “nutika vabaduse” lubades valida, kuidas, miks, millal ja kuhu on tema GALAXY seadmed ühendatud.

Võimalus kogeda uudset vabadust

Samsung GALAXY Gear’i põhimõte seisneb selles, et sellega saab ühendada oma ülejäänud Samsung GALAXY seadmed. GALAXY Gear teavitab kasutajat sissetulevatest teadetest, näiteks kõnedest, tekstisõnumitest ja e-kirjadest. Nutiseade laseb kasutajal valida, kas ta soovib sissetulnud sõnumist eelvaated või eelistab seda eirata. Kui aga uus sõnum vajab enamat kui kiiret pilku, saab kasutaja Smart Relay funktsiooni abil selle kiirelt avalda mõnel oma GALAXY seadmel.

Häälkäsklused otse Geari

GALAXY Geari sisseehitatud kõlar võimaldab kasutajatel teha käed-vabad kõnesid otse Gear’ist, Näiteks lahkudes toidupoest, mõlemas käes ostukotid, saab nutiseadme kasutaja teha endiselt telefonikõnesid ilma, et oleks vajalik telefoni kätte võtta. Lisaks võimaldab funktsioon S Voice salvestada vestlusi, luua kalendrisse uusi sissekandeid, seadistada äratuskella ja vaadata ilmateadet.

Juhi igapäevaelu oma randmelt

Samsung GALAXY Gear pakub mitmeid võimalusi, kuidas jäädvustada oma elu olulisemaid sündmusi. Pidevalt liikumises olevad kasutajad saavad Memographer’i 1.9-megapikslise kaameraga jäädvustada nii fotosid kui videoid ning jagada läbi Gear’i neid sotsiaalmeediakanalites. Voice Memo abil saab tähtsaid mõtteid ja vestlusi salvestada nii, et need oleksid esitatud tekstina teistes Samsung GALAXY seadmetes.

Funktsioonide nimekiri pikeneb

GALAXY Gear’i Auto Lock lukustab Gear’i ekraani, kui nutitelefon jääb kaugemale kui 1,5 meetrit, ning avab ekraani automaatselt, kui nutitelefonile on lähemal. Find My Device aitab leida teisi nutiseadmeid pannes need kas piiksuma, vibreerima või vilkuma.

Samsung GALAXY Gear’i abil saab valida teistes Samsung GALAXY seadmetes esitatavat muusikat. Nagu traditsioonilistel muusikamängijatel, saab Gear’iga lugusid mängima panna, lülitada järgmisele loole ning panna lugu pausile. Funktsioon Pedometer toimib sammulugejana ning tänu sisseehitatud sensoritele aitab kasutajal jälgida oma sammude arvu, kalorikulu ning läbitud distantsi.

Käekell ja aksessuaar

Samsung GALAXY Gear’i kvaliteetse viimistlusega disain teeb sellest sobiliku aksessuaari iga riietuse juurde. Voolava joonega disainitud nutiseade sobitub mugavalt ümber randme, olles ühtlasi kasutatav ka käekellana. Ekraani välimuse saab kasutaja valida kümne erineva variandi seast. Samuti saab GALAXY Gear’ile lisada isikupära läbi selle kuue erineva värvi: must (Jet Black), hall (Mocha Gray), oranž (Wild Orange), beež (Oatmeal Beige), kuldne (Rose Gold) ja laimiroheline (Lime Green).

Samsung GALAXY Gear jõuab müügile, koos GALAXY Note 3-ga, alates 25. septembrist enam kui 140 riigis üle maailma.

Lisainformatsioon www.samsungmobilepress.com või www.samsungifa2013.com.

galaxygear

Samsung GALAXY Gear’i tehnilised andmed:

Protsessor
800 MHz protsessor

Ekraan
1.63 tolli (41.4mm) Super AMOLED (320 x 320)

Kaamera
1.9 megapikslit BSI-andur, Auto Focus Camera / Sound & Shot

Video
Koodek: H.264
Format: MP4
HD(720p) Playback & Recording

Audio
Koodek: AAC
Format : M4A

Featured Apps
Atooma, Banjo, Evernote, eBay, Glympse, Line, MyFitnessPal, Path, Pocket, RunKeeper, TripIt, Vivino Wine Scanner.

Samsungi teenused
Samsung Apps
ChatON
Lisafunktsioonid
Smart Relay, S Voice, Memographer, Voice Memo
Auto Lock, Find My Device, Media Controller, Pedometer, Stopwatch, Timer

Hädaabi: Hädaolukorras vajuta “Power” nuppu kolm korda ning info kasutaja asukoha kohta saadetakse sõnumina eelnevalt salvestatud kontaktile.

2 Microphones (Noise Cancellation), 1 Speaker

Ühenduvus
Bluetooth® v 4.0 + BLE
Andurid
Accelerometer, Gyroscope
Mälu
4GB Internal memory + 512 MB (RAM)
Mõõtmed
36.8 x 56.6 x 11.1 mm, 73.8g

Aku
Standard battery, Li-ion 315mAh