Samsung esitleb Berliinis IFA tarbeelektroonika messil uudset tulevikukodu lahendust

9661175890_d651ea43f8_o

Samsung avab täna iga-aastasel Berliini tarbeelektroonika messil unikaalse tulevikukodu Samsung Premium House uksed, kus on esindatud ettevõtte uusimad kodumasinad. Tegemist on maailma tipptasemel kodunäidisega, milles on täielikult funktsioneeriv köök, elutuba ja majapidamisruum. Tulevikukodu on kujundatud ja kaunistatud koostöös mööbliettevõtetega B&B Italia ja Arclinea.

Samsung Premium House on 272 ruutmeetri suurune kodu köögi, elutoa, söögitoa ja majapidamisruumiga, kus asuvad uusimad Samsungi külmikud, mudeli Flex Duo Oven pliidid, mikrolaineahjud, kliimaseadmed, õhupuhastid ja pesumasinad.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fs81TTSMIFk

Samsung Electronicsi olmeelektroonika presidendi ja tegevjuhi Boo-Keun Yooni sõnul oodatakse tänapäeva kodult rohkem kui lihtsalt eluruume ning üha suuremat rolli mängib mugavus, funktsionaalsus ning disain. “Samsung Premium House toob inimesteni meie parimad lahendused ja võimalused koduelektroonika kasutamiseks. Näitame kodusisustuse uusi arengusuundi, jagame soovitusi ning pakume värskeid ideid kodukeskkonna mugavamaks muutmiseks,” ütles Yoon. Ta lisas, et Samsung Premium House on valminud koostöös juhtivate mööbliettevõtetega B&B Italia ning Arcilea, kes andsid oma panuse näidiskodu sisustusse ja kujundusse.

B&B Italia tegevdirektori Giorgio Busnelli sõnul võeti kunagi elektroonikaseadmeid eraldiseisvatena, kuid tänapäeval on need kodude lahutamatud osad mis esitavad mööblifirmade üha uusi väljakutseid ning tulevikus näeme üha rohkem integreeritud kodumasinaid. “Samsungi tulevikukodus oleme leidnud parima tasakaalu kodusisustuse ja kodumasinate vahel, mis on kasutajale üheaegselt nii praktiline kui ka hea disainiga,” ütles Busnelli.

Arclinea tegevdirektori Dr Silvio Fortuna sõnul ei piisa mööblitootmise juures lihtsalt kujundusest, vaid eesmärk on muuta kodukujundus funktsionaalseks. “See on Samsungi ja meie ühine arusaam tulevikukodust ning ootame huviga, et saaks edaspidigi klientidele tuua uusi ja põnevaid lahendusi,” ütles Fortuna.

Lisaks peenele elustiilile, esitlevad maailma tippkokad külastajatele Samsung Premium House köögis esmaklassilist toiduvalmistamist. Kohal on Michelini 3-tärniga tunnustatud Michel Troisgros (Prantsusmaa) ja Christopher Kostow (USA) ning ka MOF 2011 võitja Eric Trochon (Prantsusmaa), kes näitavad Samsungi uute köögiseadmete kasutusvõimalusi. Kokkade nõuandeid, soovitusi ja retsepte toiduvalmistamiseks saab vaadata www.samsungclubdeschefs.com lehelt.

Messil esitletavad köögiseadmed on esimest korda loodud koostöös reaalselt toidutegemisega kokku puutuvate inimestega, kes on andnud oma panuse ja soovitused alates toote disainist kuni praktiliste funktsioonideni välja.

Samsung Premium House on 2013. aastal avatud külastajatele 5.–10. septembrini. Samsung Premium House’i, Club des Chefsi ja uusimate Samsungi kodumasinate kohta saate lisateavet aadressilt www.facebook.com/samsunghomeappliances ning www.samsungifa2013.com/ .

9661176050_8ccc9f6677_o