Share
Samsung esitleb Berliinis IFA tarbeelektroonika messil uudset tulevikukodu lahendust

Samsung esitleb Berliinis IFA tarbeelektroonika messil uudset tulevikukodu lahendust

9661175890_d651ea43f8_o

Samsung avab tÀna iga-aastasel Berliini tarbeelektroonika messil unikaalse tulevikukodu Samsung Premium House uksed, kus on esindatud ettevÔtte uusimad kodumasinad. Tegemist on maailma tipptasemel kodunÀidisega, milles on tÀielikult funktsioneeriv köök, elutuba ja majapidamisruum. Tulevikukodu on kujundatud ja kaunistatud koostöös mööbliettevÔtetega B&B Italia ja Arclinea.

Samsung Premium House on 272 ruutmeetri suurune kodu köögi, elutoa, söögitoa ja majapidamisruumiga, kus asuvad uusimad Samsungi kĂŒlmikud, mudeli Flex Duo Oven pliidid, mikrolaineahjud, kliimaseadmed, Ă”hupuhastid ja pesumasinad.

Samsung Electronicsi olmeelektroonika presidendi ja tegevjuhi Boo-Keun Yooni sĂ”nul oodatakse tĂ€napĂ€eva kodult rohkem kui lihtsalt eluruume ning ĂŒha suuremat rolli mĂ€ngib mugavus, funktsionaalsus ning disain. “Samsung Premium House toob inimesteni meie parimad lahendused ja vĂ”imalused koduelektroonika kasutamiseks. NĂ€itame kodusisustuse uusi arengusuundi, jagame soovitusi ning pakume vĂ€rskeid ideid kodukeskkonna mugavamaks muutmiseks,” ĂŒtles Yoon. Ta lisas, et Samsung Premium House on valminud koostöös juhtivate mööbliettevĂ”tetega B&B Italia ning Arcilea, kes andsid oma panuse nĂ€idiskodu sisustusse ja kujundusse.

B&B Italia tegevdirektori Giorgio Busnelli sĂ”nul vĂ”eti kunagi elektroonikaseadmeid eraldiseisvatena, kuid tĂ€napĂ€eval on need kodude lahutamatud osad mis esitavad mööblifirmade ĂŒha uusi vĂ€ljakutseid ning tulevikus nĂ€eme ĂŒha rohkem integreeritud kodumasinaid. “Samsungi tulevikukodus oleme leidnud parima tasakaalu kodusisustuse ja kodumasinate vahel, mis on kasutajale ĂŒheaegselt nii praktiline kui ka hea disainiga,” ĂŒtles Busnelli.

Arclinea tegevdirektori Dr Silvio Fortuna sĂ”nul ei piisa mööblitootmise juures lihtsalt kujundusest, vaid eesmĂ€rk on muuta kodukujundus funktsionaalseks. “See on Samsungi ja meie ĂŒhine arusaam tulevikukodust ning ootame huviga, et saaks edaspidigi klientidele tuua uusi ja pĂ”nevaid lahendusi,” ĂŒtles Fortuna.

Lisaks peenele elustiilile, esitlevad maailma tippkokad kĂŒlastajatele Samsung Premium House köögis esmaklassilist toiduvalmistamist. Kohal on Michelini 3-tĂ€rniga tunnustatud Michel Troisgros (Prantsusmaa) ja Christopher Kostow (USA) ning ka MOF 2011 vĂ”itja Eric Trochon (Prantsusmaa), kes nĂ€itavad Samsungi uute köögiseadmete kasutusvĂ”imalusi. Kokkade nĂ”uandeid, soovitusi ja retsepte toiduvalmistamiseks saab vaadata www.samsungclubdeschefs.com lehelt.

Messil esitletavad köögiseadmed on esimest korda loodud koostöös reaalselt toidutegemisega kokku puutuvate inimestega, kes on andnud oma panuse ja soovitused alates toote disainist kuni praktiliste funktsioonideni vÀlja.

Samsung Premium House on 2013. aastal avatud kĂŒlastajatele 5.–10. septembrini. Samsung Premium House’i, Club des Chefsi ja uusimate Samsungi kodumasinate kohta saate lisateavet aadressilt www.facebook.com/samsunghomeappliances ning www.samsungifa2013.com/ .

9661176050_8ccc9f6677_o