Pure-Fi Mobile kõlarite abil saad kuulata mobiiltelefoni salvestatud muusikat

LogitechLogtech tõi välja uued juhtmeta kõlarid Pure-Fi Mobile, mille vahendusel on võimalik kuulata mobiiltelefoni salvestatud muusikat heatasemelise stereohelina.
“Miljonid inimesed kasutavad oma mobiiltelefoni muusika kuulamiseks ja enamasti võetakse seejuures abiks kõrvaklapid. Juhtmeta kõlarite abil on sul võimalik oma muusikat ka teistega jagada,” sõnas Mark Schneider, Logitechi audioüksuse juht. “Peol, pargis piknikul või lihtsalt kodus aega veetes on sul võimalik nüüd ümbritseda enda poolt hoolikalt valitud muusikaga.”

Pure FI

Pure-Fi Mobile kõlarid võtavad muusikat vastu kuni 10 meetri kaugusel paiknevast Bluetooth’iga telefonist, mis on varustatud Advanced Audio Distribution (A2DP) profiiliga. Tänu  (2-inch high-excursion drivers, dual 2-inch pressure drivers), täidab su mobiilist voogav muusika su kodu, auto või kontori nii selge bassi kui kõrgete helidega.
Pure-Fi Mobile kõlareid saab kasutada ka juhtmeta konverentstelefonina (speakerphone) – seadmel on kaks sisseehitatudmikrofoni, millest üks püüab kõnega seotud helinüansse ning teine otsib ja blokeerib taustahelisid. Nii ei ole vaja telefonitoru vaja enam võttagi – kõnesid saab vastu võtta ja lõpetada ka kõlaril asuvate nuppude abil.
Reisile minnes mahub oma kaitsvasse kotti pakitud kompaktne, ühes-tükis Pure-Fi Mobile kenasti kohvrisse, seljakotti või autosse ning muusikat saab kuulata praktiliselt igalpool. Laetava aku abil on võimalik muusikat kuulata ca 12 tundi ning jõu lõppemise eest hoiatab vastav mrägutuli. Kui akud on tühjaks saamas, saab jõudu juurde võtta ka kaasas oleva power adaptor või mini-USB kaabli abil ja muusika kuulamine ei katke.
Kui su lemmikmuusika on aga arvutis, iPod-is või muus MP3-mängijas, saad Pure-Fi Mobile kõlaritesse heli Bluetooth’i vahendusel või ühendades see sisseehitatud 3.5 mm audiopistikuga.
 

PureFI Mobile

PureFi Mobile

PureFi Mobile

Pure-Fi Mobile kõlarid jõuavad Euroopas ja USA-s müügile juuni alguses soovitusliku müügihinnaga ca 2340 krooni.
 
Logitech (www.logitech.com) on maailma juhtivaid arvutite lisaseadmete tootjaid, olles esirinnas arvutite navigeerimisseadmete, interneti-suhtlusvahendite, digitaalmuusika ja koduste meelelahutusseadmete ning ka juhtmevabade seadmete uuenduslikkuse poolest. 1981. aastal asutatud Logitech International on Šveitsi riigiettevõte, mille aktsiatega kauplevad SWX Swiss Exchange (LOGN) ja Ameerika Ühendriikide Nasdaq Global Select Market (LOGI).