LG ja PRADA uuendasid koostöölepingut


Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) ja maailma juhtiv luksuskaupade tootja PRADA uuendasid täna kahe ettevõtte vahelist eksklusiivset koostöölepingut, et tuua 2012. aastal turule kolmas PRADA telefon LG 3.0.

 LG ja PRADA koostöö sai alguse 2006. aastal. Seni on välja antud kaks preemium-klassi telefoni. LG 1.0 lansseeriti 2007. ja LG 2.0 2009. aastal. PRADA telefonide eesmärk on ühendada tipptasemel nutitelefonide tehnilised võimalused, mugav kasutajakogemus ning stiilne disain.

 PRADA kontserni tegevjuht Patrizio Bertelli kinnitab, et innovatiivsus ja kompromissitus stiilis, disainis ja tehnoloogias on omadused, mis iseloomustavad PRADA ja LG vahelist koostööd. „Need on ühtlasi omadused, mida mõlemad ettevõtted rõhutavad ka oma kaubamärkide puhul. Seetõttu on meil hea meel jätkata koostööd LGga ning välja töötada uusim looming mobiiltelefonide turul,“ teatas Bartelli.

 „Meie koostöö PRADAga on olnud erakordselt pikk ja edukas. Seni pole ükski teine telefonitootja ja moebränd suutnud seda korrata,“ ütles LG Mobile Communications president ja tegevjuht dr. Jong-seok Park.

KE850 & KF900

httpv://www.youtube.com/watch?v=TMo6_uEiLRM

PRADA esimene telefon LG 1.0 tegi ajalugu, olles esimene täispuuteekraaniga mobiiltelefon turul. Kuna selles olid ühendatud kõik tipptasemel digitaaltelefonide tehnilised võimalused ja PRADAle iseloomulik välimus, sai telefonist kiiresti hitt, mida müüdi enam kui miljon eksemplari. PRADA esimene telefon on lisatud ka New Yorki moodsa kunsti muuseumi (MoMA) ja Shanghai kaasaaegse kunsti muuseumi (MOCA) püsiekspositsiooni. PRADA teine telefon LG 2.0 sisaldas unikaalset Link-tehnoloogial põhinevat kella, mis võimaldas kiiret ja hõlpsat ligipääsu helistaja andmetele, SMS sõnumitele, kõnede ajaloole, kõnede blokeerimisele ja kahesuunalisele äratussüsteemile.