Canoni uus digikaamera PowerShot S100


RAW, HD videod, parem sensor ja GPS – mida veel tahta oma taskusse? Tegemist siis vana taskukaaslase S95 uuendusega. Üllatav on nii väikse kaamera puhul kohata erinevate funktsioonide küllust. Kaamera PowerShot S100 sätted ja režiimid on täielikult käsitsi reguleeritavad. Kaamera PowerShot S100 Burst HQ sarivõtterežiim lubab teha järjest kuni kaheksa täisresolutsiooniga kaadrit kiirusega kuni 9,6 kaadrit sekundis.  Erinevalt Powershot SX230HS mudelile ei ulatu GPS antenn enam korpuse pinnalt välja jälgides ilusat ja siledat joont. Kaamera eripäraks on kindlasti ka objektiivi ümber olev keeratav ratas mille abil saab kaamera erinevaid seadeid vastavalt oma soovile muuta. Huvitav on näha, et antud kaamerale on videote tegemiseks lisatud ka eraldi punane nupp.  Kaamera on varsti saadaval mati musta või  särava hõbedase värvitooniga.

Canon PowerShot S100 – põhiomadused:

  • Tundlik 12,1-megapiksline Canoni CMOS (1/1,7 tüüp)
  • DIGIC 5 protsessoriga HS-süsteem
  • Lai 24 mm f/2,0, 5x suumiga objektiiv, intelligentne pildistabilisaator
  • Lens Control Ring objektiivirõngas, NR Control ja RAW
  • GPS
  • Full HD, HDMI
  • Suur 7,5 cm (3,0″) LCD-ekraan
  • Burst HQ sarivõtterežiim
  • Smart Auto , Multi-area WB
  • Lisavarustusena veekindel ümbris

httpv://www.youtube.com/watch?v=xbWKtpCwRE4

Canon Powershot S100 digikaamera pressiteade

Canon tutvustab uut kompaktset PowerShot S100 kaamerat

Canon teatas täna, et toob turule uue võimsa, mitmekülgse ja äärmiselt kompaktse PowerShot S100 kaamera.  Kõige uuem PowerShot S-seeria mudel PowerShot S100 ületab kõik oma eelkäija seatud standardid, omades muuhulgas uut f/2,0 Canoni objektiivi ja täiustatud  HS-süsteemi, milles on ühendatud ülitundlik andur ja Canoni uusim protsessor DIGIC 5.

Versiooniuuendustega PowerShot S100 on PowerShot S-seeria suureks edusammuks. Selle 24 mm lai 5x optilise suumiga lainurkobjektiiv on võimsam ja mitmekülgsem ning koos Canoni intelligentse pildistabilisaatoriga (IS) on tulemuseks teravad ja selged fotod ning videod. GPS-funktsioon salvestab iga võtte aja ja koha, Full HD videosalvestus lubab salvestada kvaliteetseid videoid ning võimas DIGIC 5 protsessor tagab pildistamise igas olukorras veelgi kiiremini ja mugavamalt. Kõik need uued funktsioonid on mahutatud õhukesse, 26,7 mm paksusse kaamerasse, mis on saadaval mati musta või hõbedase värvitooniga.

DIGIC 5 protsessoriga HS-süsteem – uuel tasemel võimsus

PowerShot S100 on varustatud seni võimsaima HS-süsteemiga, mis muudab ka vähese valgustusega tingimustes pildistamise äärmiselt mugavaks. Lisaks kasutab täisresolutsioonil kuni ISO 6400 tundlikkusega kaamera pildimüra vähendamiseks CMOS-sensorit ja DIGIC 5 protsessori võimsust. Viimane analüüsib parema pildikvaliteedi nimel iga piksli loomiseks neli korda rohkem pilditeavet ning salvestab rohkem detaile ja värve kui kunagi varem. Ka töötlemiskiirus on varasema protsessoriga võrreldes kuus korda kiirem, mis võimaldab suurenenud infomahuga tõhusamalt toime tulla ning samal ajal vähendada pildimüra kuni 75%.

Intelligentse pildistabilisaatoriga Canoni originaalobjektiiv

PowerShot S100 on varustatud uue ja võimsa, Canoni optilise tehnoloogia verstapostiks oleva 24 mm lainurkobjektiiviga, mille loomisel on kasutatud samu meetodeid ja teadmisi, mis Canoni juhtivate EF objektiivide puhul.

Intelligentne pildistabilisaator kasutab pildistamise ja filmimise ajal kaameravärina mõjude vähendamiseks Canoni neljaastmelist optilist pildistabilisaatorit. Seitsme eri tüüpi stabiliseerimisrežiimiga intelligentne pildistabilisaator tuvastab automaatselt pildistamistingimused ja kohandab optilise pildistabilisaatori nii, et kaameravärina mõju saaks võimalikult efektiivselt vältida.

Täielik kontroll

Kaamera PowerShot S100 sätted ja režiimid on täielikult käsitsi reguleeritavad. Lisaks on fotograafi olemasoleva töövooga ühildumiseks kaamera standardpaketis RAW-formaadi tugi ning ühilduvus Canoni Digital Photo Professional (DPP) tarkvaraga, mistõttu on see ideaalne tagavarakaamera DSLR-i kasutajatele.

Kaamera PowerShot S100 Burst HQ sarivõtterežiim lubab teha järjest kuni kaheksa täisresolutsiooniga kaadrit kiirusega kuni 9,6 kaadrit sekundis. Kiire tegevuse dramaatilisuse jäädvustamiseks saab aga kasutaja kasutada Super Slow Motion Movie režiimi, mis salvestab videoid kiirusel 240 (QVGA kvaliteet) või 120 kaadrit sekundis (VGA kvaliteet). Lisaks salvestab  PowerShot S100 ka stereoheliga täis-HD (1080p) videot kiirusega 24 kaadrit sekundis.

GPS-iga varustatud PowerShot S100 sobib suurepäraselt kasutajatele, kes tahavad salvestada iga kaadri asukoha. GPS-seadme abil saab kasutaja pidada täpset arvestust, kus ja millal tema pildid tehtud on. Lisaks salvestab GPS Logger seade kasutajate teekonna ning võimaldab neil rakendusega Google Mapsintegreeritud Map Utility tarkvara abil oma reise jälgida.

Kaameral on kvaliteetne, 460 000-punktise resolutsiooniga lai 7,5 cm (3,0”) PureColor II G LCD-ekraan, millel karastatud klaasist kriimustuskindel väliskiht.