Canoni uus PowerShot SX40 HS


Canon tutvustab täna oma uut kaamerat PowerShot SX40 HS. Kaamera peaks meelt mööda olema kõikidele erinevatele fotohuvilistele tänu oma pööratavale ekraanile ja äärmiselt suurele fookuskaugusele.  Kaamera puhul on tegemist siis vana hea SX30 IS edasiarendusega. Muutunud on siis senisest 6x kiirem DIGIC 5 pildiprotsessor ja ka 12,1-megapiksline CMOS-sensor 1920 x 1080, 24 fps filmirežiim. Nutikas automaatrežiim. Erinevalt teiste tootjate sarnastest mudelist on antud kaameral ka  manuaalrežiim, mis kindlasti teadlikele inimestele tuleb kasuks.

PowerShot SX40 HS – põhiomadused:

  • 35x suumi ja USM-iga lainurkobjektiiv
  • Intelligentne (4,5-astmeline) pildistabilisaator
  • DIGIC 5-ga HS-süsteem (12,1 MP)
  • Full HD, HDMI
  • 6,8 cm (2,7″) muudetava nurgaga LCD, EVF
  • Smart Auto, Multi-area WB
  • Burst HQ sarivõtterežiim
  • Manuaalsed režiimid
  • Suumi kadreerimise abimees
  • Lisatarvikute valik

Mõned pildid, video ja pressiteade.

httpv://www.youtube.com/watch?v=plcgEEib5XI


Canon PowerShot SX40 HS pressiteade

 

35x suumi ja täiustatud hämaras pildistamise funktsiooniga uus Canon PowerShot SX40 HS

Canon teatas täna oma uusima võimsa suumiga kompaktkaamera turule toomisest. 35x suumiga lainurkobjektiivi, täieliku käsitsijuhtimise ja Full HD video tegemise võimalusega PowerShot SX40 HS sobib ideaalselt fotograafidele, kes vajavad peegelkaamerale omast paindlikkust ja kontrolli ning kompaktsesse korpusse peidetud suurt fookuskaugust.

Erakordset pildikvaliteeti pakkuv PowerShot SX40 HS on üks esimesi PowerShoti mudeleid, mis on varustatud Canoni uue DIGIC 5 pildiprotsessoriga, mis võimendab HS-süsteemi tööd ning laiendab pildistamisvõimalusi, toetades ka Full HD (1080p) videote tegemist.

Võimas ja suurepärase suumiga

PowerShot SX40 HS on mitmekülgne kaamera, mis pildistab nii lähedal- kui kaugelasuvaid objekte äärmise täpsusega. Selle taga on üks võimsamaid saadaolevaid suume, mille loomisel on kasutatud sama tehnoloogiat, mida Canoni professionaalsete objektiivide puhul.  Ultrasonic ja Voice Coil Motors funktsioonidega mitmekülgne 35x suum töötab kiiresti ja vaikselt, ulatudes 24 mm lainurgalt maksimaalse 840 mm telefotoni.

4,5-astmelist optilist pildistabilisaatorit on täiendatud uue intelligentse pildistabilisaatoritehnoloogiaga, mis tuvastab stseeni ja kasutab seitsme võimaliku režiimi seast automaatselt sobivaimat.

Tõstab pildikvaliteedi lati kõrgeks

PowerShot SX40 HS on uusim HS-süsteemi kasutav mudel, milles on ühendatud suure tundlikkuse ja taustavalgustusega 12,1-megapiksline CMOS-sensor ja Canoni uue põlvkonna pildiprotsessor DIGIC 5, mis vähendab kõigil ISO tasemetel pildimüra kuni 75%. Uus Multi-area White Balance valge tasakaalu funktsioon annab aga piltidele loomulikuma ilme, tuvastades kahe valgusallikaga stseenid ning korrigeerides vastavas piirkonnas valge tasakaalu.

Kiire ja lihtne

Uus DIGIC 5 protsessor viib 12,1-megapikslise CMOS-sensori pildistamiskiiruse uuele tasemele. Kiireid tegevusi jäädvustavad fotograafid saavad valida täisresolutsiooniga piltide tegemise kiirusega 2,4 kaadrit sekundis kuni kaardi täitumiseni, või Burst HQ sarivõtterežiimi, mis teeb järjest kuni kaheksa täisresolutsiooniga kaadrit kiirusega 10,3 kaadrit sekundis.

Lisaks lubab kaamera Super Slow Motion Movie režiim salvestada VGA resolutsiooniga video kiirusega 120 kaadrit sekundis (või QVGA kvaliteediga 240 kaadrit sekundis) ning taasesitab selle reaalse kiirusega võrreldes aeglasemalt. Tänu Handheld Night Scene funktsioonile on ilma statiivita pimedas pildistamine nüüd aga veel lihtsam, sest üks hea valgustuse ja minimaalse hägususega pilt pannakse kokku mitmest kiiresti tehtud sarivõttest.

Samuti saab PowerShot SX40 HS kaameraga salvestada stereoheli ja täis-HD (1080p) kvaliteediga koduvideoid kiirusega 24 kaadrit sekundis. Tänu suurele USM-i ja VCM-iga telefoto-objektiivile suumib ja teravustab PowerShot SX40 HS kiiresti ja vaikselt, võimaldades kasutajal filmimise ajal ära kasutada kogu fookuskauguse.

Käsijuhtimine

Vilunud kasutajatele pakub PowerShot SX40 HS täieliku käsijuhtimisega kaasnevat paindlikkust. Samas teevad ekraanil kuvatavad vihjed ja nõuanded ka algajatele kaamera sätted selgeks. Lisaks on fotograafi käsutuses ka nutikas automaatfunktsioon, mis valib 32 eri stseeni hulgast sobivaima ja reguleerib vastavalt sellele kaamera sätteid.