MicroLink müüs oma infohalduse äri Webmediale

Meil on hea meel Teile teatada, et täna, 5. jaanuaril kell 10:00 sõlmisid AS MicroLink Eesti ja AS Webmedia lepingu, millega MicroLink müüs oma infohaldusega tegeleva osakonna Eesti suurimale tarkvaraarendusettevõttele AS Webmedia.

Konkursi tulemusel osutus valituks Webmedia, kuna näeme, et just nemad suudavad tagada Teile ka edaspidi kvaliteetse teenuse. Antud valdkonnas AS MicroLink Eesti ja Teie vahel sõlmitud leping(ud) antakse üle AS Webmediale, kes jätkab Teiega sõlmitud lepingu(te) täitmist. Lepingute tingimused ei muutu. Samaks jääb ka infohalduse meeskond, kes Raigo Raidi juhtimisel jätkab tööd Webmedias. Samuti jätakatakse kõikide Postipoisiga seotud teenuste osutamist.

MicroLink keskendub järjest enam oma põhiärile – IT püsiteenustele –, kus näeme tulevikus suurt kasvuvõimalust. Meil on olemas meeskond, kompetentsid ja kogemused, et juhtida ja hallata suurte ettevõtete IT-valdkonda. Oleme aastatega loonud tugeva infohalduse äri ja meeskonna. Loodud väärtuse kasvatamiseks peame õigeks, et sellega jätkab ettevõte, kelle jaoks see on põhitegevusala.

Webmedia on Eesti suurim tarkvaraarendusettevõte, kes pakub spetsiaaltarkvara arendamise teenust nii riigi- kui ka erasektori klientidele. Ettevõte kuulub Webmedia gruppi, mis tegutseb Euroopa, Aafrika ja Lähis-Ida turul, andes tööd üle 350 spetsialistile. AS Webmedia Group kuulus Kesk- ja Ida-Euroopa 30 kõige kiiremini kasvava ning EMEA regiooni 500 kõige kiiremini kasvava tehnoloogiaettevõtete hulka nii 2008. kui 2009. aastal.

Võtame Teiega kindlasti lähiajal ühendust, et edastada teile peagi detailsem info lepingute osas.

Koos infohalduse meeskonnaga täname Teid  meeldiva koostöö eest ning usume, et see jätkub sama edukalt Webmediaga.