PowerShot N – loodud kaaslaseks nutitelefonile

Canon-PowerShot-N-Camera-compact-on-hand

Täiesti omamoodi PowerShot N, on mõeldud uudse lähenemisviisiga spontaansete piltide tegemiseks ning nende koheseks jagamiseks sotsiaalvõrgustikes. PowerShot N on loodud kaaslaseks nutitelefonile – seadmel on täiesti uudne disain, suumimine ja pildistamine käivad objektiivirõngastelt, muudetava nurgaga puuteekraan, ning uus loominguline võtterežiim, mis tekitab automaatselt igast pildist viis erineva efektiga pilti.

httpv://www.youtube.com/watch?v=lolhdVLMyHs

Creative Shot nimeline võtterežiim analüüsib PowerShot N igat jäädvustatud stseeni ja teeb kindlaks, millised paljudest loominguliste elementide valikust võiksid seda pilti täiustada või erinevat loomingulist vaatenurka pakkuda. Kaamera analüüsib pildi mitut eri muutujat, sealhulgas kompositsiooni, säri, teravuspunkti, valge tasakaalu, tonaalsust ja kontrasti, ning loob nende põhjal originaalpildist automaatselt viis eri versiooni, mida saab kõigest nupuvajutusega jagada.

PowerShot N 2

Canoni loominguliste efektidega, mille hulgas on näiteks miniatuuriefekt, pehme fookus, mängukaameraefekt ja monokroomne efekt, saab loomingulisust lisada ka ühe võtte kaupa. Samuti saab kasutada üliaegluubis videorežiimi videoklipile dramaatilisuse lisamiseks.

PowerShot N mudelis on kasutusel uus hübriid-automaatrežiim, mis salvestab enne iga pildi tegemist nelja sekundi pikkuse 720p lahutusega videoklipi. Iga päeva lõpus ühendatakse need klipid üheks selle päeva kaadritagust lugu jutustavaks looks, mis on hea võimalus veebialbumitele uue ja huvitava sisu lisamiseks.

Sisseehitatud on WiFi ning tänu mobiiliseadme ühendamisnupule saab seda kõigest ühe puutega nutitelefoniga või tahvelarvutiga ühendada ja jagada kohe oma pilte ja videoid sotsiaalvõrgustikes.
Canoni tasuta rakenduse abil mobiiliseadme kaudu kasutatav GPS-funktsioon lisab aga pildile nutitelefoni või tahvelarvuti GPS-iga asukohateavet, võimaldades kasutajatel täpset pildistamiskohta ka sõpradega jagada.

PowerShot N 4

Mudeli PowerShot N ebatavaline ja pilkupüüdev disain tõstab selle kõikide teiste seast esile. Kompaktne ja sümmeetriline disain, muudetava nurgaga puuteekraan ja uudne objektiivirõngaste süsteem (objektiivi pöördrõngast saab suumi juhtimiseks mõlemas suunas keerata, samas kui teine rõngas toimib päästikuna) võimaldavad kaamerat igatepidi (kasvõi tagurpidi) kasutada.

7,1 cm (2,8 tollise) puuteekraani kaudu saab olulisi funktsioone, nagu teravustamist või päästikut, lihtsa puudutusega juhtida. Valges või mustas kandilises metallkorpuses kaameral on 28 mm, 8-kordse optilise suumiga objektiiv. Tänu Canoni tasemel ZoomPlus-tehnoloogiale on võimalik kuni 16-kordne detailne täisresolutsiooniga suumimine.

8-kordsele optilisele suumile on täienduseks intelligentne pildistabilisaator, mis rakendab sujuvate videote ja teravate piltide tagamiseks automaatselt sobivaima pildistabiliseerimisrežiimi. Lisaks fotodele saab jäädvustada ka stereoheliga täis-HD videot (1080p).

PowerShot N

Kaamera PowerShot N äärmiselt kompaktsed mõõtmed (suletud ekraani ja objektiiviga vaid 78,6 x 60,2 x 29,3 mm) võimaldavad seda taskusse mahutada ja kõikjale kaasa võtta. Mugavust lisab ka USB-laadimine, mis võimaldab kaamerat liikvel olles kiirelt ja lihtsalt laadida. Kaameral on 12,1-megapiksline CMOS-sensor ja DIGIC 5 pildiprotsessor koos kombineeriva HS-süsteemiga toetab valgustundlikkust kuni ISO 6400.

PowerShot N põhiomadused:

  • Loominguline võtterežiim
  • Ainulaadne disain
  • 8-kordse suumiga 28 mm objektiiv; intelligentne pildistabilisaator
  • HS-süsteem: 12,1-megapiksline CMOS-sensor ja DIGIC 5 protsessor
  • WiFi-ühendus ja mobiiliseadme kaudu GPS
  • Mobiiliseadme ühendamisnupp
  • Igatepidi kasutatav, ülestõmmatav puuteekraan
  • Täis-HD videosalvestus
  • Hübriid-automaatrežiim ja nutikas automaatrežiim (58 stseeni)