Share

Paremik AppStore’st

apps-hero-20090608

Ajapikku olen kogunud mõned iPhone OS rakendused mis minuarust peaksid olema igaühel olemas. Vajuta ikooni peale, et minna arendaja kodulehele ja rohkem infot saada või jää hiirega hetkeks seisma, et näha kokkuvõtet. Olen jaganud nad kahte rühma, programmid ja mängud.

Programmid

air-sharing-icon Things on parim ülesannete haldaja bloomberg Evernote_Icon_256 nnw2_iphone googlemobile wikipanion facebook linkedin-icon Skype convertbot Stanza joost lastfm tweetdeck news-wp-for-iphone-icon jam quickoffice amazonmobile 1pawordEesti-Inglise-Eesti sõnaraamat. Logmein+Ignition Remote võimaldab kaugjuhtida erinevaid Apple tooteid, sealhulgas ka iTunesi. VLC Remote võimaldab juhtida VLC üle võrgu.

Mängud

Aurora Feint on sõltuvustekitavalt hea mängude seeria. Kui see oleks su ainus mäng mida sa ostaksid, peaks see olema just see. Galcon aitab sul vallutada universumit Tap Tap Revenge 3 on parim muusikamäng, pealegi, see on tasuta. Fingeric paneb su näpud sõlme Mazefinger paneb sind proovile laburüntides Amazing-Sudoku on kõige elegantsemalt lahendatud Sudoku mäng. Brain Exercise with Dr. Kawashima aitab hoida mälu värskena. Topple 2 paneb sind proovile üksteisepeale ladumises. iLoveKatamari on kahtlane ja lõbus mäng. Texas Hold'em rahuldab sinu pokkerivajadused. AssassinsCreed võimaldab sul tegeleda oma tapmistega kasvõi bussis sõites. Real Soccer 2009 rahuldab sinu jalgpallivajadused. Sims 3 aitab sul mängida Jumalat.

4 kommentaari on this Post

 1. Sander, sul on hea list. Üks asi, mida ma ise tihti kasutan on eestlaste tehtud (Indilo) soft, millega saab podcaste ja audiobooke bookmarkida. ma soovitan selle kaa lisada siia “must have” listi.

  vaata http://www.iphonesayagain.com/

 2. Jube hea ülevaade! Kui saaks vaid iPhone’i kuskilt kätte ilma EMT-le hiigelsummasid maksmata…

 3. Jack pole ise selle vastu huvi tundud. Kuid positiivse poole pealt on ta nüüd mainitud kommentaarides. Vabandan, et kommentaar kohe ei ole avaldatud, vaid jäi toppama spammikontrolli.

  Alari, hea idee on proovida nt. HinnaVaatluse foorumitest endale see isend soetada. Seal ikka neid liigub, nii võrguvabasid kui võrgulukuga 🙂

 4. taptap revenge 3 ei ole tasuta, ning see on ka väga mõttetu mäng. rockband on 100x parem 🙂

Comments are closed.