Panasonicu uus VIERA nimetati aasta plasma-teleriks Euroopas

Prestiižse EISA auhinna pälvisid VIERA, Panasonicu blu-ray mängija DMP-BDT500 ja Lumix G X VARIO 12-35mm / F2.8 ASPH. / POWER O.I.S. läätsed.

Panasonicu VIERA TX-P50VT50 pildikvaliteet teenis “Euroopa 2012-2013 aasta plasmateleri” nimetuse European Imaging Sound Association (EISA) poolt. Auhind tunnustas televiisori sügavat musta tooni, mida võimaldab uus filter, mis blokeerib paneelilt välisvalguse. Samuti tõsteti esile loomulike värvide taasesitust ja full HD 3D kvaliteeti ning VIERA voolujoonelist ja stiilset metallist ja klaasist kere, teatas ettevõte.

1982. aastal loodud EISA on multimeediale keskendunud ühendus, mis testib tarbeelektroonikat ja mille liikmete seas on 50 audio-, mobiiltehnoloogia-, video- ja fotoajakirja 19-st Euroopa riigist. EISA auhind on üks prestiižsemaid tunnustusi, mida üks toode võib saada ja üks olulisimaid soovitusi tarbijatele ostuotsuste tegemisel.

Panasonic VIERA TX-P50VT50 NeoPlasma TV avaldas EISA žüriile muljet nii 2D kui 3D’ga. “Lühidalt öeldes on Panasonicu TX-P50VT50 parim plasma-teler turul, mis pakub sügavaid musti toone, loomulikke värve ja suurepärast Full HD 3D esitlust. Lisaks on teleris hulk täiendusi tehnika viimase sõna järgi – sealhulgas sisseehitatud Wi-Fi, veebibrauser, ligipääs sotsiaalvõrgustikele, VIERA Connecti programme ja täpne kalibreerimisfunktsioon. VIERA varustuses on veel SD-kaardi lugeja, 4 HDMI sisendit, 3 USB porti. Samuti on teleka disain voolujooneline ja stiilne. Klientidele, kellele meeldib pildikvaliteet, mida võimaldab plasma-tehnoloogia, on Panasonic TX-P50VT50 esimene valik,” põhjendas žürii oma otsust.