Osta.ee läheb üle Allegro Baltics OÜ’le

osta1

3.juulil 2013 sõlmisid Allegro Baltics OÜ (allesjääv ühing), Moonfish Media OÜ, Consolidated Auctions OÜ (osta.ee) ning Diginet OÜ (kv.eehydra.ee) ühinemislepingu. Õigusjärglus läheb üle 100% ja kõik lepingud jäävad kehtima ning tegevus jätkub tõrgeteta. Ühinemisavaldus on Äriregistrile esitatud ja registris avaldamist ootame 2.septembril.

Käesoleva kirja eesmärk on anda ühinemisest teada ennetavalt, kuna sisemiselt lülitume ringi juba kuuvahetusel, alates 1. septembrist. Ka arveid hakkame väljastama samast hetkest Allegro Baltics OÜ nimel.

01.09 – 02.09.2013 väljastatud arveid saab tasuda e-konto (pangalingi kaudu sissemakse) kaudu või alates 03.09.2013 tavapärase pangaülekandega.

Kui OÜ Consolidated Auctions nimel väljastatud arve tasumisel pärast ühinemise kandmist Äriregistrisse saate veateate, siis palume sel juhul märkida makse saaja nimeks OÜ Allegro Baltics.

NB! Pangalingi kaudu makstes pole vaja saajat muuta!

Ühinevad ettevõtted on aastaid töötanud ühtse meeskonnana ja käesolev muudatus aitab pikas perspektiivis meil veelgi paremini OSTA.EEKV.EEHYDRA.EE kasutajaid teenindada.