Elioni nutiTV pakub maiuspalu toidu- ja elustiili gurmaanidele

Paula-Deen-in-her-kitchen-via-Food-NetworkElioni nutiTV kanalivalikusse lisandub 1. jaanuaril 2015 kaks uut kanalit: Food Network ja Fine Living.  Neist esimene keskendub maailma toidutrendide tutvustamisele, teine aga elustiili valdkonnale.

Food Network tutvustab söögitegemise värskemaid trende ning toob vaatajani valdkonna kõige julgemad, lõbusamad ja meelelahutuslikumad arengud. Tegu pole tüüpilise „kuidas süüa teha“- kanaliga, vaid ühe kiiremini kasvava elustiili- ja meelelahutusžanriga, kus muuhulgas keskendutakse auhinnatud kokandusvõistlustele.

Teise lisanduva telekanali Fine Living programm on täis inspireerivaid lugusid tänapäeva elustiili trendidest ning rahvusvahelistest disainisündmustest. Kanal keskendub elustiili-gurude, uuenduslike disainerite, moeekspertide ja kokkade tutvustamisele, pakkudes vaatajale värskeid ideid erinevate eluvaldkondade tarbeks.

Food Network SD ja Fine Living lisanduvad 1. jaanuarist Elioni nutiTV lisakanalite paketti ning Food Network HD on uuest aastast saadaval ka HD-kanalite nimistus.