Nutirakendus “Fotoluks – pildid paberile”


Nüüdsest pakub AS Fotoluks esimesena Eestis nutitelefonidele mõeldud rakendust, mille abil saab telefoniga tehtud fotod hõlpsalt paberile ilmutada. Rakenduse “Fotoluks – pildid paberile” abil saab iga Android-telefoni omanik ühe tellimuse raames Fotoluksi üles laadida kuni 50 fotot. 10x15cm paberfotod valmivad kliendi poolt määratud Fotoluksi kaupluses (nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus) juba järgmiseks tööpäevaks. Teenuse hind on sama, mis tavamoel järgmiseks päevaks tellitava pildi puhul (0.16€/tk).

Tellimine on lihtne: avage rakendus, valige fotod; määrake, millisest kauplusest soovite pildid kätte saada, pilditüüp (matt/läikiv), kas soovite piltidele valgeid ääri, ning kinnitage tellimus. Jätke meelde tellimuse number, sest kas selle või oma e-posti aadressi alusel saate fotod kauplusest kätte. Piltide eest tasumine toimub kohapeal. Võimalike andmesidekulude vältimiseks soovitame pildid üles laadida WiFi-ühenduses.

Rakendus avaneb aadressilt https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devspree.fotoluks

Vajadus rakenduse järgi on olemas, sest üha enam tehakse pilte telefoniga. Samas, telefoni mälukaardi maht pole sageli nii suur kui digikaameratel kasutatavatel ja telefoni mälu võib kiiresti täis saada. Kuna piltide allalaadimine telefonist arvutisse on hetkel keskmisele telefonikasutajale veidi tülikam, kui teha sama digikaameraga, võivad pildid sootuks kaduma minna või asenduvad need aja jooksul uuematega. Ent meie teame, et päris valmis saab üks pilt alles siis, kui see on albumisse prinditud. Ainult sel moel säilib foto pikki aastakümneid ja kõnetab põlvkondi.

Rakenduse tootis OÜ Devspree.

One thought on “Nutirakendus “Fotoluks – pildid paberile””

Kommenteerimine on suletud.