HP tutvustab uut printerit kodukasutajale

HP tõi turule uue kokkuhoidliku printeri HP Officejet 4620 e-All-in-One, mis sobib ideaalselt koduseks kasutamiseks ning väiksemate ja vähemnõudlikuma kontori jaoks.

HP Officejet 4620 e-All-in-One printeril on 35 lehekülge mahutav automaatne söötja ning printer prindib 8 lehekülge minutis mustvalgelt ja 7,5 lehekülge minutis värviliselt. HP Officejet 4620 printeriga on lisaks printimisele võimalik koopiaid teha, skanneerida ja faksida.

Officejet 4620 printeriga saab printida liikvel olles nii Air Printi kui ka ePrinti kasutades. Air Print toimib samas wi-fi võrgus ning on kasutamiseks Apple seadmetel nagu iPad, iPhone ja iPod touch. ePrint võimaldab printida ükskõik, missuguses asukohast ning ükskõik missugusest seadmest. Kasutaja peab lihtsalt saatma soovitud dokumendi oma printeri e-posti aadressile, mis antakse iga printeriga kaasa ning printer prindib dokumendi automaatselt välja. Vahemaa kasutaja ka printeri vahel ei mängi ePrinti puhul rolli. Printer on tehtud taastöödeldavast plastikust ja peitub 100% taaskasutatava pakendi sees.

HP Officejet 4620 e-All-in-One maksumus on 129,90 € ning printer tuleb Eestis müüki Aprilli teises pooles.