Net Group paneb soomlastega seljad kokku

netgroup logo
Net Group asutas aprillis 2014 Soomes oma tütarfirma Net Group Nordic Oy. „Oleme otsustanud kombineerida Eesti innovaatilised tarkvaralahendused Soome sõprade pikaajaliste kogemustega, et pakkuda parimaid tarkvaralahendusi energeetikasektorile“ ütles Priit Kongo, Net Group OÜ juhatuse esimees. Net Groupi esmaseks eesmärgiks on pakkuda Syneralli põhiseid uudseid tarkvaralahendusi Soome energeetika-, vee- ja kommunaalettevõtetele.

5 aastat tagasi alustas Net Group aktiivset tarkvaralahenduste pakkumist Soome energeetikaettevõtetele. Selle aja jooksul on saavutatud klientide hulgas tuntus ja saadud mitmeid häid kontakte. Net Group Nordic Oy müügijuhina alustas Heli Siponen, kellel on enam kui 20aastane kogemus energeetikaettevõtete kliendihalduslahenduste müügis ja juurutuses. “Eesti ja Soome kogemuste ühendamine uute IT-lahenduste pakkumiseks on edasiviiv jõud nii Soomele kui Eestile,” arvab Heli Siponen.

Net Group Nordic Oy tehnikadirektoriks sai Mikko Ruokojoki, kes on juhtinud enam kui 10-ne aasta jooksul erinevaid elektrooniliste kanalite juurutus- ning arendusprojekte. Net Group teeb Soomes koostööd teiste oma ala ekspertidega nagu Enease, Seam-Group jt.