Mupo aitas iPhone´i tagasi saada

find_hero
Laupäeva öösel kell 1.30 astus Hollywoody ööklubi ees kontrollreidi korraldanud Mupo patrulli juurde tütarlaps, kes oli unustanud oma IPhone´i taksosse. Vaatamata korduvale helistamisele nii taksojuhile kui ka oma telefonile ei reageerinud juht kõnedele. Kuna IPhone´i asukohta on võimalik tuvastada, siis oli näha, kuidas juht läbis erinevaid linnaosi, telefon endiselt autos. Mupo patrull tuli vastu pisarsilmi abi paluvale neiule ning pärast pooletunnilist otsingut õnnestus taksojuht kinni pidada ning temalt aru pärida.

Taksojuht tagastas põue peidetud IPhone´i nähtava vastumeelsusega ega selgitanud, miks ta kõnedele ei reageerinud. Olukorra lahendamisel osalenud Mupo välijuhtimise peainspektor Allan Teistre sõnul oli juhi teguviisist selgelt näha, et juhil ei olnud kavatsust telefoni omanikku üles otsida. „Iga aus inimene teeb endast oleneva, et ese omanikule tagastada. Selleks on mitmeid mooduseid. Ilmselgelt oli tegemist ebaausaid kavatsusi omava juhiga,“ ütles ta.

Noortele inimestele aga, kes nädalavahetusel vanalinnas pidutsemas käivad annab mupo soovituse valida hoolega, millist taksofirmat kasutada ning kindlasti vältida piraattaksosid. Samuti ei tee paha olla oma esemetega ettevaatlikum ning piiri pidada alkoholiga, mis antud situatsioonis oli unustusfaktori üheks põhjuseks.

One thought on “Mupo aitas iPhone´i tagasi saada”

Kommenteerimine on suletud.