Microsoft Dynamics aitab kliendikogemustele läheneda uudsel viisil

Kirill Tatarinov
Kirill Tatarinov

Paari nädala eest esitles Microsoft Corporation oma uusimat Microsoft Dynamicsi tehnoloogiat – Microsoft Dynamics CRM 2013 ja Microsoft Dynamics AX 2012 R3-e. Mõlemad tooted aitavad ettevõtetel turul eristuda, kasvatada brändi väärtust ja leida uusi lahendusi, et olla pidevalt muutuvast turuolukorrast ja ärikeskkonnast sammuke eespool.

Microsoft Business Solutionsi asepresidendi Kirill Tatarinovi sõnul on kliendid tänapäeval teadlikumad tellijad, nende sotsiaalne võrgustik on tihedam ning nende häält on rohkem kuulda. Tema hinnangul vajavad ettevõtted kliendikesksemaid lahendusi, mis tagavad iga kliendikontakti tähendusliku ja meeldejääva talletamise.

Klientide jaoks on uue Microsoft Dynamics CRM-i puhul oluline täiendav rakendus, mis võimaldab tänu pilvetehnoloogiale pääseda oma infole ligi ükskõik kus ja kasutada toodet ka puutetundlike ekraanidega seadmetel nagu Windows Phone’i, iPhone’i ja Androidi telefonidel.

Samuti tutvustas ettevõte CRM äriprotsesside paketti, mis on kliendi jaoks juba ettevalmistatud ja eelseadistatud. See võimaldab kasutajatel väiksema vaevaga luua protsesse, mis võtavad arvesse tema ärivaldkonna eripärasid. Näiteks võib tuua spordi, tervishoiu, valitsusasutuste ja mittetulundusühingute protsesside haldamise näidised, aga ka mõned väga valdkonnakesksed lahendused nagu vanglas olevate kinnipeetavatega seonduva info haldamine. Microsoft töötas uue rakenduse jaoks välja 18 protsessinäidist ja kolm erinevat müügimeetodite lahendust kaasates arendusprotsessi erinevate tööstusharude asjatundjaid. See rakendus on klientidele tasuta allalaadimiseks saadaval Microsoft Dynamics CRM-i turukeskkonnas.

Eesti Post kasutab Microsoft Dynamics CRM-i aastast 2013. Eesti Posti Äridivisjoni juhi Rauno Stüffi sõnul aitab Microsoft Dynamicsi CRM saada kiiremini ülevaatlikku pilti erinevatest müügiprotsessidest. “See omakorda võimaldab teha kiiremaid ja kvaliteetsemaid juhtimisotsuseid, kasutajamugavust lisab omakorda fakt, et Microsoft Dynamics CRM on ühildatav teiste Microsofti toodetega mida Eesti Post kasutab.” lisas Stüff.

2014. aasta esimeses kvartalis välja tuleva Microsoft Dynamics AX 2012 R3-e eesmärk on aidata ettevõtetel tagada sujuv töökorraldus, mis võimaldaks firmadel kiiremini kasvada ning suhelda oma klientidega neile sobival ajal ja viisil. Uus arendus pakub näiteks täiendavaid võimalusi laomajanduse ja transpordi haldamisel ning jälgida tarneahela toimimist reaalajas ja kogu mahus. Selle versiooniga kaasnevad uued teenused aitavad klientidel veelgi parandada Microsoft Dynamics AX-rakenduste toimimist, lihtsustavad rakenduste kasutuselevõttu ning pakuvad täiendusi hoolduse ja klienditoe osas.

Lisaks varem tutvustas Microsoft ka Ärianalüüsi rakenduse uuendust. See võimaldab kasutajal olla oma asjaajamises kiirem, kuna ta saab praktilist ja olulist äriinformatsiooni mitte ainult kontorilaua taga istudes, aga ka liikvel olles. Need rakendused on Windows Marketplace’is juba saadaval.

Kõik Microsoft Dynamicsi uued tehnoloogiad sobituvad hästi Microsofti teiste toodete perre ning nende tehnoloogiate kokkusidumine üheks terviklikuks ja kõikehõlmavaks lahenduseks annab ettevõtetele unikaalse võimaluse pakkuda pidevalt arenevaid, kasutajakeskseid ärilahendusi, mis aitavad neil oma ettevõtmistes edukad olla.

Rohkem teavet:

Microsofti Dynamic Business-visiooni kohta leiate põhjalikumat teavet veebilehelt http://www.microsoft.com/en-us/dynamics/about.aspx. Lähemat teavet ja uudiseid Convergence 2013 EMEA kohta leiate aadressilt http://www.microsoft.com/presspass/presskits/dynamics. Avakõne ja üldsessiooni avakõned on saadaval uuel Convergence 2013 EMEA virtuaalsel ürituseplatvormil aadressil http://www.microsoft.com/dynamics/convergence/emea13/ . Need, kes soovivad jälgida Microsoft Dynamicsi Twitteri-kogukonda ja selles osaleda, saavad seda teha aadressidel @MSFTDynamics ja @MSFTConvergence, kasutades märksõna #Conv13EMEA