Meist

BattleIT ajaveeb on osa BattleIT Group’ist. BattleIT Group tegeleb igapäevaselt tarkvaraarenduse ja konsultatsioonidega. Pakume tarkvara arendust Microsofti platformile kasutades peamiselt Windows Azure pilveteenust. Meie partnerid võimaldavad meil effektiivselt ja edukalt tegeleda ka tarkvara arenduse sisseostmise vahendamisega – pakume selles valdkonnas nii arendaja kaugtööna sisse ostmist kui ka terviklike tarkvaralahendusi võtmed kätte stiilis. Meie ajaveebi eesmärgiks on kajastada lahedaid tegemisi millega me igapäevaselt kokku puutume ning pakkuda lisandväärtust peamiselt uusi tehnoloogiaid avastades.

Kindlasti on võimalus koostööks meil arvestades potensiaali turul. Tänasel päeval on meie ajaveebi osakonnal võimekus teoreetiliselt teha järgnevaid asju:

 • Pressiteadete vahendamine pakkudes nii keskset arhiivi Eestikeelsetest tehnoloogia alastest pressiteadetest.
 • Kureeritud videoseina uuendamine YouTube parimatest paladest meie veebilehel.
 • Personaalsed ajaveebipostitused ja ausad ülevaated.
 • YouTube ning muude videote kokku monteerimine, originaalne videosisu.
 • Podcastide või taskuringhäälingute salvestus.
 • Ürituste kajastamine pildimaterjali, video, otseülekande näol.
 • Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter ja muu sotsiaalmeedia haldamine ürituse ajal.
 • Partnerite nurgake kus on võimalik oma ajaveebi pidada ning kirjutada sisuturunduslikeid postitusi.
 • Võimalus toota ka inglise keelset sisu.

Toimetajad

 • Sander Soots – Peatoimetaja (Editor-in-chief) – Tema on kodanik, kes pani aastal 2007 aluse BattleIT ajaveebile, sellel ajal ei olnud ajaveebide buum veel Eestisse saabunud. Oma elus on ta kasutanud nii Linuxi, Apple’i kui ka Microsofti lahendusi kuid praegusel hetkel eelistab ta Microsofti lahendusi. Pärjatud on teda nii Microsoft Student Partner kui Mozilla Student Partner tiitlitega kuid ta on ka ise nii mõnedki tiitlid välja teeninud (MCP, MCITP jt.).
 • Lauri Kretuzwald – Tegevtoimetaja (Managing Editor) – Erinevalt Sandrist meeldivad Laurile just Apple’i tooted mis toob toimetusse ka teise vaatenurga. Lauri vastutab nii meie Pressiteadete avalikustamise eest kui ka ürituste fotokajastuse eest. Vabal ajal tegeleb Lauri kunstiga.
 • Karin Kallas – Õigekirja toimetaja

Kontakt

Meiega saab kontakti meili teel kui saata kiri sander.soots [ät] eesti [punkt] ee või helistada telefonil +372 64-64-018. Postiaadressiks on meie kontoril Vene 12A-4, 10123, Tallinn (kust saadame ja võtame vastu pakke; väiksemad pakid Kesklinnas võime ise järgi käia). Pressiteated palume saata selleks ettenähtud automatiseeritud meiliaadressile mille saad küsimise peale.

icon-car.png
BattleIT HQ

loading map - please wait...

BattleIT HQ 59.437659, 24.747650

Tähtsad artiklid

Tähtsad artiklid tähistan stiilis “Siren.gif põnev pealkiri ~!”. Kui sa näed sellist artiklit siis ilmselgelt arvan ma, et sellele tuleks rohkem tähelepanu pöörata kui teistele artiklitele. See muster on tuntud ka teistes veebiväljaannetes.

The symbol ~! is an homage to Figure 4 Weekly (f4wonline.com), and “siren.gif” is a reference to the siren that drudgereport.com uses with really huge breaking news.

Autoriõigusest

Kõik siin saidil avaldatud tööd on Creative Commons Attribution-Noncommercial Unported License all litsentseeritud (kuid see ei välista Autoriõiguse Seaduse paragrahvi 12 lõike punkte 1, 2 ja 3). Antud artiklite refereerimine ei ole lubatud täismahus vaid kuni 100 sõna, refereerimisel tuleb eranditult ära märkida allikas milleks on BattleIT koos lingiga vastavale artiklile. Avaldamaks artiklit täismahus palun võta sellega seoses meiega  eelnevalt ühendust.

Kui sa eirad neid mõistlikult esitatud nõudeid, siis võtame endale vabaduse teavitada

 • sinu veebimajutuse pakkujat ebaseaduslikust tegevusest.
 • otsingumootoreid ja oma partnereid sisuvargusest.
 • avalikkust sinu tegudest.

Edasised vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Autahvel

BattleIT ei oleks olnud võimalik ilma WordPressita (mis omakorda poleks olnud võimalik ilma lahedate inimesteta kes hindavad veebi vaba olemist) ning Zone, meie veebimajutuse partnerita. Tänud headele inimestele kes on valmis meid toetama.

Contributing Editors:

Nii palju uudiseid ja nii vähe aega…