Microsoft annab idufirmadele 120 000 USA dollari väärtuses aastas tasuta Azure’i pilveteenuseid

Microsoft suur

Microsoft teeb koostööd 150-ne juhtiva ärikiirendiga üle maailma, et pakkuda alustavatele ettevõtetele 120 000 USA dollari väärtuses aastas tausta Azure’i pilveteenuseid. Eestis on Microsofti partner rahvusvaheline idufirmade kiirendi Startup Wise Guys.

Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa piirkonna idufirmade suuna juhi Elise Sassi sõnul pakub Azure’i platvorm idufirmadele ärianalüüsi tööriistu, tagab andmete turvalisuse ja võimaldab tarbida pilveteenuseid just niipalju, kui seda on vaja, idu kiire kasvu toetamiseks.

„Microsoft teeb pidevalt koostööd ärikiirenditega üle maailma, et paremini mõista alustavate tehnoloogiaettevõtete väljakutseid ja otsida koos lahendusi, mis tagavad nende ettevõtete edu. Näiteks kasutavad idufirmad oma arendustes palju avaandmeid. Azure’is saab hõlpsalt majutada avaandmetel põhinevaid rakendusi,“ märkis Sass. Ta lisas, et Azure on iduettevõtete jaoks ideaalne pilveplatvorm, sest ta toetab kõiki populaarsemaid opsüsteeme ja programmeerimiskeeli (Linux, Docker, JavaScript, Python, .NET, PHP, Java, Node.js, iOS, Android ja Windows).

„Täiendav võimalus kasutada Microsoft Azure’i pilveteenuseid aitab Startup Wise Guys kiirendis alustavatel ettevõtetel innovatsioonile ja kasvule minevaid kulusid alla tuua. Meil on väga hea meel olla üks neist valitud kiirenditest, kellega Microsoft üle maailma koostööd teeb, et idufirmasid toetada,“ ütles Maris Prii, Wise Guys Investment OÜ juhatuse liige.

120 000 USA dollari eest aastas tasuta Azure’i pilveteenuste pakkumine alustavatele tehnoloogiaettevõtetele läbi ärikiirendite kehtib alates 1. juulist 2015. Pakkumine on osa programmist BizSpark Plus, mille toel saavad alustavad ettevõtted läbi ärikiirendite Microsoftilt tasuta tarkvara, arendajate tööriistu ja tehnilist tuge.

Microsoft Azure’i pilveplatvormi kasutab üle maailma 57% Fortune 500 ettevõttest.

* Wise Guys Investment OÜ (WGI) asutati 2012. aastal võimaldamaks Eesti erainvestoritel investeeringute tegemist kõrge kasvupotentsiaaliga alustavatesse ettevõtetesse. Kriteeriumitele vastavate investeerimisobjektide leidmiseks pandi alus rahvusvahelisele kiirendiprogrammile Startup Wise Guys, mis pakub tehnoloogiavaldkonna iduettevõtetele 3-kuulist intensiivset väljaõpet koos rahvusvaheliste mentoritega, aidates kaasa toote ja ärimudeli defineerimisele, selle valmistamisele ning idee mahamüümisele nii klientidele kui võimalikele investoritele.

* Microsoft, mis on asutatud 1975.a. (Nasdaq ’MSFT’), on juhtiv globaalne tarkvara-, teenuste- ja lahendustepakkuja, mis aitab inimestel ja ettevõtetel saavutada oma täit potentsiaali.

Loe pakkumise kohta lisa Microsofti blogist.

Info Microsofti ja ärikiirendite koostöös toimuva BizSpark Plus programmi kohta on siin.

One thought on “Microsoft annab idufirmadele 120 000 USA dollari väärtuses aastas tasuta Azure’i pilveteenuseid”

Kommenteerimine on suletud.