Eesti start-up’id voistlevad Euroopa parima idufirma tiitlile

arengufond-300x214

Täna ohtul valitakse Londonis toimuval auhinnatseremoonial Euroopa parimad idufirmad ja investorid. Auhinna The Europas Eesti päritolu kandidaadid on Transferwise, Pipedrive ja Wire ning parima ingelinvestori tiitlile kandideerib Jaan Tallinn, teatab Startup Estonia.

Transferwise on nominentide hulgas kokku kolmes kategoorias: parim finantstehnoloogia startup, aasta kiireima kasvuga startup ning Taavet Hinrikus ja Kristo Käärmann kandideerivad ka parimate start-up-asutajate kategoorias. Aasta kiireima kasvuga start-up’i kategoorias konkureerib veel teinegi Eesti ettevote Wire. Pipedrive kandideerib parima B2B suuna start-up’i tiitlile. Jaan Tallinn on aasta parima ingelinvestori kandidaat seoses ettevotetega DeepMind ja Improbable.io.

Tulemused kuulutatakse välja konkursi leheküljel: http://theeuropas.com/winners/
Tulemusi saab jälgida ka konkursi Facebookis https://www.facebook.com/theeuropas?fref=ts
ja Twitteris: https://twitter.com/theeuropas

Start-up-maailmas Oscarite kaaluga konkurss The Europas toimub igal aastal ning voitjad selguvad žürii ja valdkonna esindajate hääletuse tulemusena. Üle-eelmisel konkursil tunnistati Transferwise parimaks keskkaalu idufirmade kategoorias ehk vähem kui kolm aastat tegutsenud ettevotete seas.

One thought on “Eesti start-up’id voistlevad Euroopa parima idufirma tiitlile”

Kommenteerimine on suletud.