Looduse Aasta Foto 2014 – lisapäevad tööde esitamiseks

“Siin on keegi veel” Autor: Silver Kommusaar
“Siin on keegi veel”
Autor: Silver Kommusaar

Mõeldes alanud koolivaheajale otsustasime pikendada fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2014 tööde esitamise tähtaega kolmapäeva, 19. märtsini. Meie konkurssi eripäraks on just see, et kõrvuti juba tunnustatud meistritega võistlevad ka hobipiltnikud, lapsed ja noored. Kõik kokku annab see hea pildi meie loodusfotograafia hetkeseisust, suundumustest ja järelkasvust. Esmaspäeva hommikuks oli saabunud üle 6000 töö umbes tuhandelt autorilt, millest pea pooled saabusid pühapäeval. Ootame huvitavaid pilte lisaks tänasele veel ka homme ja ülehomme.

Võitjaid ootavad neliteist Tantsivat Hunti kaheksas üldarvestuse, kolmes noorte ning kolmes laste võistluskategoorias. Üks võitjatest saab aasta loodusfotograafi – Suure Hundi tiitli koos preemiareisiga Tansaaniasse. Igas kategoorias pärjatakse ka teised ja kolmandad kohad ning jagatakse tunnustusi. Auhinnafond kokku on üle 10 000 euro.

Žürii Rein Marani juhtimisel alustab tööde läbivaatamist juba sellel nädalavahetusel. Võitjad kuulutame välja 28. aprillil Estonia kontserdisaalis ning tunnustatud töödest anname välja Loodusfoto Aastaraamat 2014.

Eeskirjad leiad laf.looduseomnibuss.ee

Soome lahe aastale pühendatud fotovõistlust toetavad Eesti Energia, Albion Reisid, Canon, Fotoluks, Overall, Kunda Nordic Tsement, Avision, zone.ee jt, samuti Eesti Kultuurkapital ja KIK.