Logitechi uus Wireless Rechargeable Trackpad

Logitechi uus Mac’ile mõeldud puutepadi Logitech Rechargeable Trackpad on sileda klaasipinnaga ja toetab kõiki Mac OS multi-touch liigutusi, et muuta kasutajale navigeerimine veelgi loomulikumaks ja lihtsamaks.

Logitech Rechargeable puutepadi on tagasihoidliku ning stiilse disainiga ning suur puuteplaadi ala muudab toimetamise veelgi loomulikumaks ja hõlpsamaks. Logitech Rechargeable Trackpad on varustatud sensoritega, mis tagavad täpsuse ning see on vastupidav nii kriimustustele kui ka sõrmejälgedele. “Logitechi uued tooted baseeruvad kõigel sellel, mida inimesed armastavad oma Maci, iPadi ja iPhone juures ning muudavad seadmete kasutamise veelgi mugavamaks,“ ütles Logitechi arvutiplatvormide tootearenduse asepresident Mike Culver.

Logitechi uus puutepadi on laetav läbi USB kaabli ja seda saab laadimise ajal kasutada. Laetud akuga peab puuteplaat vastu umbes ühe kuu ning aku säästmiseks on mõistlik lülitada seade On/Off seadmest välja, kui seda parasjagu ei kasutata. Puutepadjaga võib tänu juhtmeta Bluetooth ühendusele teha tööd kuni ~ 9 meetri kauguselt.

Logitech Rechargeable Trackpad tuleb müüki uuel aastal soovitusliku hinnaga €69.99.