Tele2-st võeti 300 kallist telefoni tasuta

Tele2-st on viimase kuuga võetud kõnede vastuvõtmise eest tasuta 300 nutitelefoni ning inimestel on kontodel veel ligi 100 000 euro eest kasutamata raha. 

Odavoperaator Tele2 Eesti kommunikatsioonijuhi Hans Saarvelti sõnul on ettevõte viimase kahe kuu jooksul andnud Smart kõnekaardi ja lepingulise boonuspaketi klientidele iga sissehelistatud kõneminuti eest 4-5 eurosenti raha, mida saab üks-ühele kas telefoniks või tahvelarvutiks vahetada. “Praegu maksab üks mobiilioperaator teisele oma võrgu kasutamise eest üle kuue sendi minuti kohta ning meie anname sellest viis inimestele tagasi,” ütles Saarvelt ja lisas, et osad EMT ja Elisa paketid sisaldavad tasuta või ühe sendiga kõneminuteid ning Tele2-st saab kõne vastuvõtmise eest viis senti boonust vastu.

Näiteks 600 minutit sissehelistatud kõnesid võib vahetada MyPhone 1030 kõnetelefoniks, 1300 minutit sissehelistatud kõnesid Nokia C1-01-ks ja 1900 minuti eest saab aga juba korraliku Samsung Pocket nutitelefoni. Boonust saab kasutada ka arve või teenuste nagu bussi- või kinopiletite eest tasumiseks. Boonusraha on võimalik koguda aasta lõpuni kui seaduse järgi muutub operaatorite omavahelise võrgu kasutamise tasu arvestus.

“Tavalises kuus on 3000 inimest, kellele helistatakse üle 1000 minuti sisse, kuid viimaste kuudega on see number oluliselt kasvanud,” ütles Saarvelt ja lisas, et kõige populaarsem kõneboonuse eest lunastatud telefon on Samsung SIII.

Kommunikatsioonijuhi sõnul on ettevõte varunud poodidesse jõulueelseks ajaks tavapärasest kolmandiku võrra enam telefone varuks.