Logitechi uus seade võimaldab teha Skype videokõnesid HD-televiisoris

Logitech ja Skype tulid turule uue seadmega Logitech TV Cam HD, mis on HD-televisioonile moeldud kaamera koos Skype lahendustega. Logitechi uus kaamera lihtsustab Skype’i videokonede tegemist ja voimaldab suhelda mugavalt otse oma elutoast.
Lahenduse installeerimine ja kasutamine on kiire ning mugav, kuna peale Skype tarkvara ja internetiühenduse ei ole midagi enamat vaja. Logitechi kaamera voimaldab kaugjuhtimispuldi abil Skype’i kasutada erinevatel seadmetel alustades nutitelefonist kuni HD-televisioonini. Lisaks on voimalik helistada Skype’i vahendusel ka laua- ja mobiiltelefonidele, kuid selleks peab kasutama Skype krediiti voi tellima konepaketi.


Logitech TV Cam HD toimib läbi HDMI kaabli iga HD-televiisoriga. Kaameral on koostöös Saksa optikaspetsialisti Carl Zeissiga arendatud lainurkobjektiiv, mis voimaldab haarata suuremat pildiulatust ja reageerib liikumisele paremini kui tavapärane arvutikaamera. Tänu Logitechi Fluid Crystal tehnoloogiale ja optikapsetsialistile Carl Zeissile on uuel tootel selge heli ja teravad, värvikülluslikud pildid, isegi vähese valguse korral. Logitechi uus kaamera on varustatud süsteemiga, mille abil heliseb telefon isegi juhul kui televiisor on välja lülitatud. Kaamera on parema helikvaliteedi saavutamiseks varustatud nelja spetsiaalse mikrofoniga, mis vähendavad taustamüra.

Skype on maailma koige kiiremini leviv internetisuhtlustarkvara, mis voimaldab teha piiramatult tasuta telefoni- ja videokonesid. Soodsate tasude eest on voimalik helistada Skype’i vahendusel ka laua- ja mobiiltelefonidele koikjal maailmas. Skype tutvustas hiljuti grupivideo lahendusi, mis voimaldavad rohkem kui kahel inimesel omavahel suhelda soltumata vahemaast. Skype rajati 2003.aastal Luksembrugis ja kuulub Microsoftile. Skype’i saab alla laadida arvutitele, mobiiltelefonidele ja teistele ühenduses olevatele seadmetele tasuta internetiaadressil www.skype.com