Logitech tõi turule Wireless Mini Mouse hiire

 

Logitechi uus tillukene hiir Wireless Mini Mouse M187 on pisike, värvikirev, lõbus ja igati praktiline hiir, mille juhtmevaba ühendus toimub sujuvalt ja usaldusväärselt. Lisaväärtuseks on hiire tillukene suurus, tänu millele, on võimalik hiirt kõikjale kaasa võtta ning vajadusel isegi taskusse pista.

Mini Mouse on saadaval erinevates kirgastes värvides, mis mõjuvad lõbusalt ning täiendavad ükskõik missuguse värvi või disainiga arvutit ideaalselt.

 

Logitech Wireless Mini Mouse M187 hiire juhtmeta ühendus pakub kasutajale vabadust hiirega vajadusel ringi liikuda ning usaldusväärset ja tugevat juhtmeta ühendust, mis töötab sujuvalt ning segavate viivitusteta. Hiire häälestamine on samuti äärmiselt lihtne ka kasutajale, kes pole varem juhtmeta hiiri kasutanud. Wireless Mini Mouse ei vaja eraldi tarkvara, kasutajal on tarvis lihtsalt pisikene nano-vastuvõtja arvutisse sisestada ning kasutamine võibki alata. Nagu nimigi reedab, siis on nano-vastuvõtja nii pisikene, et võib püsivalt sinu arvutisse jääda ilma, et segaks muid toimetusi. Vajadusel on aga võimalik nano-vastuvõtja hiire sisse hoiule panna, et ta kaotsi ei läheks.

Ametlik tutvustus!