Logitech Wave

Logitech Wave

Logitech Wave on ergonoomiline klaviatuur, sisaldab hulgaliselt lisanuppe ning näeb muidu hea välja. Sülearvutitest tuntud fn nupp on leidnud tee siia, võimaldades niimoodi F1-F12 klahvidele omad funktsioonid määrata. Käetugi on pehme ja mugav, klahvid vaiksed ning pakuvad mõnusat tagasisidet ning lisatarkvara rikkalik. Lisaks saab kodulehelt alla laadida ka vidinaid. Nii saab näiteks paigaldada tippimiskiiruse vidina või näidiku Caps Locki ja muu kohta.

Klaviatuuri puhul tuleks tähele panna seda et tegemist on ergonoomilise klaviatuuriga ning mõningastele võib see täiesti vastuvõetamatuks osutuda. Kui kahtled sobivuses, siis Enteri poodides on antud isend väljas proovimiseks. Huvitav on see, et klaviatuuri põhjal on hulgaliselt pisikesi auke. Ilmselt on need mõeldud vee või kohvi väljajuhtimiseks, kuid kuna Logitech ise sellest midagi ei maini, otsustasin seda igaks juhuks mitte järgi proovida. Positiivse lisana võimaldab Logitechi tarkvara nt. Windowsi klahvi välja lülitada, mis võib mängimisel väga kasulikuks muutuda. Vidinad saab allalaadida siit ja ametlik koduleht asub siin. Enne kui ostad vaata hinda, keskmiseks hinnaks on praegu klaviatuuril ligikaudu 700 krooni.

5 thoughts on “Logitech Wave”

  1. Milleks seda windows nuppu ültse vaja on? Ainult häirib mängides käib pinda…

  2. Irw säästab hiire ühes klõpsust. yess! Mõttetu nupp. See tuleks ära kaotada ega aknad siis ainuke os maailmas pole. 🙂

  3. Ostsin selle endale paar päeva tagasi hinnaga 1300kr, vaadake ikka hinnad üle !
    Väga hea klaviatuur ja hiir, nagu tõsiselt mugav ja mõnus. Soovitan soojalt kõigile

Kommenteerimine on suletud.