Logitech võitis 2012 iF tootedisaini auhinna


Logitech’i klaviatuur Wireless Solar Keyboard K750  valiti välja ligi 3000 konkureeriva toote hulgast ning klaviatuur pälvis 2012 International Forum Desing (iF) võistlusel auhinna suurepärase tootedisaini eest.

 

Klaviatuuri ei ole vaja laadida ega vahetada akut, Solar Keyboard K750 varustab ennast energiaga ümberkaudsest valgusest. K750 ei vaja otsest päikesevalgust, et ennast laadida ning klaviatuur töötab täis akuga kuni 3 kuud ka täielikus pimeduses. Solar Keyboard klaviatuuril on olemas parimad traditsionaalse klaviatuuri omadused ja Logitech’ile omased nõgusad klahvid, mis muudavad trükkimise mugavamaks.

 

Baltikumis on saadaval nii Wireless Solar Keyboard K750  kui ka Wireless Solar Keyboard for Mac.

iF Design Awards
iF disainiauhind on rohkem kui 58 aastat olnud rahvusvaheliselt tunnustatud märk suurepärasest disainist ning iF bränd on saanud aastatega disaini silmapaistvate saavutuste sümboliks. iF Desing Awards võistlusel korraldab järelvalvet International Forum Design. iF on disaini valdkonnas üks olulisemaid võistlusi maailmas, mis meelitab igal aastal kohale ligi 2000 osalejat rohkem kui 30’st erinevast riigist. iF esindused asuvad Hannoveris ja Münchenis (Saksamaal), Taiwanis, Koreas ja Brasiilias.

 

Logitech
Logitech on maailmas turuliider toodete alal, mis pakuvad inimestele neile olulist digitaalset elamust. Hõlmates mitmeid arvuti-, side- ja meelelahutusplatvorme, võimaldab või laiendab Logitechi kombineeritud riist- ja tarkvara digitaalset navigeerimist, muusika- ja videomeelelahutust, mänge, sotsiaalvõrgustike kasutamist, audio- ja videosidet Interneti kaudu, videoturvalisust ja kodumeelelahutuse juhtimist.

1981. aastal asutatud Logitech International on Šveitsi börsiettevõte, mis on noteeritud SIX Swiss Exchange (LOGN) ja Nasdaq Global Select Marketi (LOGI) turgudel.