LG-lt uus 3D Blu-ray kodukinosüsteem

LG HX996TS

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) tõi hiljuti Eestis turule uue 3D Blu-ray kodukinosüsteemi HX996TS, mis lisaks 3D pildile pakub ka tippklassi kvaliteediga kolmedimensioonilist helikogemust.

Uuenduslik helisüsteem, mis sisaldab endas vertikaalset 3D helikanalit, suudab tekitada kuppelruumiga sarnase helivälja. Heli kantakse ruumi kõigisse nurkadesse ning peegeldatakse erinevatel tasanditel seejärel kuulajale. Selle tulemusena tekib ruumiline heli, mis võimaldab nautida vaadatava filmi või kuulatava kontserdi pisimaidki helinüansse, mis omakorda muudavad elamuse tõeliselt kino- või kontserdisaali kogemuse vääriliseks.

 

LG HB906SB


Kui ligi kümme aastat tagasi oli 2.1-kanaliline helilahendus tavaline, siis nüüd on selleks 5.1 kanaliga süsteemid. Kuid järjest enam on esile kerkimas 7.1-kanalilised kodukinosüsteemid, mis võimaldavad pakkuda tarbijatele 3D pildiga väärilist ruumilist heli. 9.2 kanalit ja 1280W suurune võimsus tagavad LG HX996TS kodukinosüsteemil teiste sarnaste seadmetega võrreldes veelgi sügavama, rikkalikuma ja nüansirohkema helikvaliteedi.

 

LG HX996TS põhiomadused:

·         9.2 kanalit
·         1280W
·         Wi-Fi Direct / Ethernet / DLNA valmidus
·         LG Sound Gallery
·         2 HDMI In (HDMI 1.4) ja ARC (Audio Return Channel) pesad
·         USB salvestamine
·         väline HDD taasesitus (DivX HD / MKV)
·         Gracenote’i muusikatunnus
·         iPhone’i ja iPod’i dokk
·         Smart TV tehnoloogia – ligipääs tippklassi sisule ja LG rakendustele
·         Rakendus mobiiltelefoni kasutamiseks seadme puldina