YouTube.com uus välimus

Google YouTube keskkond on endale saanud uue ja lihtsustatud kujunduse. Lisaks kujundusele on tehtud olulisi muudatusi ka sisus. Sisselogimisel näete esimese asjana tellitud kanalite hiljutisi tegevusi. Samuti saate YouTube avalehel erinevaid kanaleid sirvida ja omal soovil juurde lisada. Luues ühenduse Facebookiga ja teenusega Google+, saate koheselt oma lemmikuid sõpradega jagada.

Lehe uus kujundus meenutab Google+ lehe oma  ja taustaks on silmi rahustav hall toon. YouTube’i kasutajate kanalite kujundust muudeti teie kogemuse täiustamiseks sõltumata sellest, kas vaatate videoid, loote neid või teete mõlemat. Igal YouTube’i konto omanikul on nüüd oma endanäoline kanal.

Tehtud välimusemuudatused on ühed suurimad YouTube keskkonna algusest, mil Google soetas antud lehe $176 000 0000 dollari eest. Google on tegemas suuri jõupingutusi, et tuua esile oma lehel erinevaid kanaleid. Youtube on investeerinud $100 miljonit dollarit uue näo programmeerimiseks ja kujundamiseks. Projekti on samuti kaasatud umbes 100 inimest, meediaettevõtted ja videoettevõtjad. Enamik neist kanalitest teeb oma debüüdi juba järgmisel aastal.

YouTube loodab, et täiendav ja paremini sihtrühmale suunatud reklaam võimaldab tal tehtud investeeringust kasu saada. Avastamist on palju, nii et logige sisse ja hakake uurima.

Avaldage arvamust kommenteerides, kuidas teile meeldib uus YouTube välimus 🙂

 

YouTube on veebisait, kuhu kasutajad saavad videosid üles laadida, jagada ja vaadata.
YouTube’i asutasid kolm endist PayPali töötajat Steve Chen, Chad Hurley ja Jawed Krim 2005. aasta veebruaris. Tööle hakkas veebisait 14. veebruaril. 2006. aastast on YouTube’i omanikuks Google Inc.
2010. aasta detsembris oli YouTube maailmas külastatavuselt 3. veebisait ja Eestis 4.
Youtube’i enim vaadatud video oli 2011. aasta mais Justin Bieberi muusikavideo loole “Baby”, mida 5. maiks 2011 oli vaadatud 533 838 499 korda. YouTube’i enim vaadatud amatöörvideo oli “Charlie bit my finger – again!” (tõlkes “Charlie hammustas mu sõrme – jälle!”), mida 5. mail 2011 oli vaadatud 315 156 439 korda.

2 thoughts on “YouTube.com uus välimus”

  1. Minu isiklik arvamus youtube kohta on negatiivne sest mulle ei meeldi hall toon,inimestelt võetakse ära loovus,kujundada oma taustapildiga kanal,lisaks on sõbralist ühendatud tellijatega,see on lihtsalt nõmedus,ja need tegijad ei hooli absoluutselt inimeste arvamustest,teevad ise mis tahavad,miks, ei tea aga hall taust ei ruuli üldse ja see on kole,

Kommenteerimine on suletud.