Logitech tõi turule uue UE Air Speaker kõlari

 

Logitech tutvustas uut UE Air Speaker kõlarit, millega on võimalik tänu Apple AirPlay tehnoloogiale mängida kõrgekvaliteedilise heliga muusikat otse iTunes’ist, iPhone’st, iPad’ist või iPod touch’ist ning samas on UE Air Speaker’il ka laadimisdokk Apple Dock Connector, millega on võimalik laadida iPad, iPhone või iPod seadmeid.

 

“Uue ajastu muusikafännidel on iPad ja iPhone peamisteks seadmeteks, millega kuulatakse igapäevaselt muusikat,” ütles Rory Dooley, Logitechi muusika valdkonna asepresident. “Me lõime Logitech UE Air Speaker kõlari selleks, et pakkuda neile inimestele suurepärane kogemus, mis ühendaks omavahel kasutajasõbralikkuse ning suurepärase heli. Logitech UE Air Speaker on lihtsasti häälestatav, suurepärase heliga ning stiilse ja modernse disainiga kõlar, mis sobib suurepäraselt igasse ruumi.”

 

Logitech UE kõlari eesmärk on tuua kasutajani puhas, kõrgekvaliteedilise heliga muusika otse tema lemmikseadmest. Uus Logitech UE Air Speaker pakub suurepärast funktsionaalsust stiilses disainis ning sobib tänu kõlari  peentele kurvidele ja kaunile piano-black viimistlusele igasse ruumi. Logitech UE Air Speaker’i akustika on spetsiaalselt häälestatud ning kõlar üllatab kasutajat muljetavaldavalt detailse stereo heliga. Uuel kõlaril on ka  Apple Dock Connector, millega on võimalik laadida iPad’i, iPhone või iPod touch’I samal aja kui kasutaja kuulab muusikat.

UE Air kõlari seadistamine on lihtne: iPad, iPhone või iPod touch’i peab asetama laadimisdokile ning lihtsalt jälgima ekraanile ilmuvaid instruktsioone, et alla laadida Logitechi UE Air aplikatsioon. Edaspidi on võimalik kõlarit oma seadmega juba koheselt ühendada.

 

Logitech UE Air Speaker ühildub järgmiste seadmetega:  iPhone 4s, iPhone4, iPhone 3GS, iPod touch (teine, kolmas või neljas generatsioon), iPad, iPad 2, või iPad (kolmas generatsioon), mis on iOS 4.2’ga või uuema iOS’iga, kõik Mac’id ja sülearvutid, millel on iTunes 10.1 või uuem iTunes.

 

Logitech UE Air Speaker kõlar on saanud rahvusvaheliselt mainekalt CES tehnoloogiamessilt ka aunimetuse International CES Innovations 2012 Design and Engineering Awards Honoree  tootekategoorias Wireless Headset Accessories.

 

Logitech UE Air Speaker on eeldatavasti saadaval Euroopas alates aprillist 2012 ning soovitusliku hinnaga 349,99 € . Rohkem informatsiooni leiate http://www.logitech.com/en-za/speakers-audio/wireless-speakers/devices/ue-air-speaker?wt.mc_id=global_redirect_news_airspeaker .