AHHAA otsib uut juhatuse liiget

 

Teaduskeskus AHHAA nõukogu otsustas eile toimunud korralisel koosolekul, et asutakse otsima sobivaid kandidaate Teaduskeskus AHHAA juhatuse liikme kohale.

„Üks oluline etapp, AHHAA maja valmimine, on nüüd läbi,“ ütles AHHAA nõukogu esimees, Tartu abilinnapea Argo Annuk. „AHHAA uue juhatuse liikme peamine ülesanne saab olema keskuse visiooni kujundamine ning selle ellu viimine, et edaspidigi oleks Teaduskeskus AHHAA Eesti olulisim teaduse populariseerimise keskus.“

Kuni aprilli lõpuni 2012 on oodatud nii ettepanekud kui ka juba kandideerida soovijate elulookirjeldused koos motivatsioonikirja ning lühikese visioonikirjeldusega AHHAA tulevikust AHHAA nõukogu esimehe Argo Annuki e-posti aadressile argo.annuk@raad.tartu.ee.

AHHAA nõukogu järgmisel koosolekul, 4. mail 2012 valib nõukogu välja sobivaimad kandidaadid, kellega asutakse läbirääkimisi pidama. Kandideerimisel tuleb kasuks juhtimiskogemus, varasem töötamine haridus- või teadusvaldkonnas ning väga hea inglise keele oskus. Juhatuse liige võiks tööle asuda hiljemalt 2012. aasta sügisel.

AHHAA juhatusse kuulub kaks liiget. AHHAA juhatuse liikmed valib kolmeks aastaks AHHAA nõukogu, kuhu kuuluvad Tartu linna, Tartu Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Rahandusministeeriumi esindajad.