Logitech Keyboard Folio ja Keyboard Folio mini

electric_blue_avatud

Logitech tutvustab uusi tooteid Logitech Keyboard Folio ja Logitech Keyboard Folio mini Apple iPad ja iPad mini tahvelarvutitele, mis tagavad 360-kraadise kaitse ja muudavad trükkimise veelgi mugavamaks ning kiiremaks.

Logitech Keyboard Folio ühildub iPad’iga läbi Bluetoothi ja muudab tänu tavasuuruses klahvidele trükkimise mugavamaks kui on-screen klaviatuuriga. Seade on samaaegselt nii ilus kui ka praktiline ja kaitseb tahvelarvutit võimalike kahjustuste eest stiilse kattega. Keyboard Folio kinnitub tahvelarvuti külge magnetitega ja hands-fee flip stand pakub võimalust sättida iPad või iPad mini kasutaja jaoks mugavaimasse asendisse. Logitech Keyboard Folio on lisaks varustatud spetsiaalselt iPad ja iPad minile mõeldud nuppudega ning On/Off funktsiooniga, mis aitab säästa akut ja vastavalt äratab või „uinutab“ tahvelarvuti kohe, kui kasutaja avab või sulgeb kaane.

Hind ja saadavus

Logitech Keyboard Folio oodatakse Euroopas lettidele aprillis 2013, seadme soovituslikuks hinnaks on €99,99. Logitech Keyboard Folio mini peaks jõudna müüki kuu aega hiljem ehk mais 2013, seadme hinnaks kujuneb ~ €79.99. Mõlemad tooted on saadaval erinevates värvides, saadavus erineb riigiti.


Custom_format_V7_ElectricBlue_FOB Custom_format_V10_CarbonBlk_BTY Custom_format_V10_CarbonBlk_FOB