CES: Logitech tutvustab full-HD veebikaamerat

Logitechi uus HD Pro Webcam C920 veebikaamera salvestab ja edastab kõrgekvaliteedilist 1080p full-HD videopilti ning on varustatud ka kahe mikrofoniga, et muuta videokõned veelgi kvaliteetsemaks ning elulähedasemaks.

Tänu koostööle Skypega suudab uus Logitech Pro Webcam C920 pakkuda esimese veebikaamerana full-HD 1080p pildikvaliteeti videokõne vahendusel. Sõltumata sellest, missugust arvutit videokõne tegemiseks kasutatakse, on HD Pro Webcam C920 veebikaameraga võimalik tuua oma lähedaste ning sõpradeni tõeliselt terav ning kvaliteetne videopilt ja heli.

Logitech HD Pro Webcam C920 veebikaamera salvestab ning edastab 1080p full-HD videopilti Skypes või 720p HD  videopilti Windows Live Messengeris. Selleks, et nautida Skypes kõrgeimat videokvaliteeti, on tarvis alla laadida Skype viimane verisoon – Skype 5.7 Beta for Windows. Lisaks on uue Logitech’i kaameraga võimalik salvestada full-HD 1080p video või 15MP foto ning see üles laadida kiirelt ja hõlpsalt erinevatesse sotsiaalmeedia kanalitesse nagu Facebook, Twitter või YouTube.

 

Teistest omataolistest eristab Logitechi veebikaamerat Logitech Fluid Crystal Technology, mis pakub sujuvamat, teravamat ning ilma „hakkimiseta“ videopilti. Logitech HD Pro Webcam C920 on lisaks varustatud ka Carl Zeissi optikaseadmetega ja kõige sujuvama autofookusega, mida Logitechi veebikaamerad on seni pakkunud. Kuna videokõnede puhul on oluline oma vestluspartnerit näha ja kuulda samaaegselt, siis on selleks uue Logitech HD Pro Webcam C920 veebikaamera mõlemal küljel olemas kaks mikrofoni.