LG uus nutitelefon LG G4 jõuab Eesti poodidesse järgmisel nädalal

G4_Genuine_LeatherLG teatas, et kauaoodatud LG G4 (mudel H815) nutitelefon jõuab Eestisse müügile juuni esimesel nädalal. G4 nutitelefoni puhul keskendus LG mugavale elegantsele disainile, heale visuaalsele kogemusele ning inimkeskse kasutuskogemuse pakkumisele. Alates disainist ja kaamerast kuni ekraani ja kasutajaliideseni on see kõige ambitsioonikam telefon, mille LG siiani loonud on.

Üheks peamiseks uue telefoni eeliseks konkurentide ees on nutitelefonidel harva kasutatav F1.8 avaga objektiiv ning 16MP kaamera, mis jäädvustab häid pilte ka kehvemates valgusoludes. G4 nutitelefoni kaameral on uue funktsioonina olemas ka Manual Mode manuaalrežiim, mis lubab kogenud fotograafidel luua kunstipärasemaid fotosid kontrollides fookust, säriaega, ISO, särikompensatsiooni ja valge tasakaalu iga võtte puhul. Kogenud fotograafid saavad oma fotosid lisaks JPG-formaadile salvestada ka RAW-formaadis. Parimate selfie’de tegemiseks lisas LG uuele nutitelefonile tööstuse juhtiva 8MP eesmise kaamera, et luua teravaid ja detailseid portreesid või grupipilte.

LG G4 on esimene nutitelefon, mis kasutab LG Display 5,5-tollist IPS Quantum Display ekraani, millel on 20 protsenti parem värviproduktsioon, 25 protsenti parem heledus ning 50 protsenti suurem kontrast. See on esimene Quad HD ekraan, mis kasutab Advanced In-Cell Touch (AIT) tehnoloogiat, mis kombineerib LCD ja puutesensori üheks kihiks, et pakkuda paremat värviproduktsiooni ja tundlikkust. G4 puhul ei vähenda kõrge kvaliteediga ekraan aku eluiga. LG G4 on varustatud suure 3000mAh eemaldatava aku ning erksa kuid energiasäästliku X10 LTE Qualcomm® Snapdragon™ 808 protsessoriga.

LG G4 disaini iseloomustab Slim Arc peen kaarjas kujundusjoon, mis on kasutusel tervel kerel, ning mida võimendab ekraani õrn nõgusus. Lisaks disainielemendile, on telefon tänu Slim Arc disainile ka 20 protsenti vastupidavam ekraaniga vastu maad kukkumisel kui tavaline lame telefon ning selle abil on nutitelefoni mugavam ja turvalisem käes hoida. Eestisse müügile saabuvad telefonid on saadaval kolmes erinevas värvitoonis käsitööna valminud pärisnahast korpuses või 3D mustriga keraamilises valges, sepistatud metalses hallis või läikivas kuldses korpuses.

httv://www.youtube.com/watch?v=s4t82PoYGQs

5 thoughts on “LG uus nutitelefon LG G4 jõuab Eesti poodidesse järgmisel nädalal”

Kommenteerimine on suletud.