LG tutvustab uut kasutajaliidest LG UX 4.0

lgux4
LG teatas tutvustas täna esmakordselt oma uusimat mobiilset kasutajaliidest LG UX 4.0, mis on kasutusel ka kuu lõpus esitletaval LG G4 nutitelefonil. Täiustatud kasutajakeskkond on lihtsam ja intuitiivsem ning saab paremini aru ja reageerib iga kasutaja vajadustele.

Alates sellest, kui 2012. aastal tutvustati esmakordselt Quick Memo ja QSlide rakendusi Optimus G telefonil, on LG kautajaliidest iga uue G-seeria telefoniga edasi arendanud:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DJ5rniR8aaY
Versioon
Põhirakendused
Kasutaja eelised

UX 1.0
Quick Memo, QSlide
Tõhus kontroll

UX 2.0
KnockON, KnockCodeTM
Suurem mugavus

UX 3.0
Gesture Shot, Touch & Shoot
Lihtsam kasutamine

UX 4.0
Kaamera manuaalrežiim, Smart Notice
Personaliseeritud kasutajakogemus

Siiani olid kasutajaliidesed arendatud nii, et need oleksid mugavad kasutada kõikidele kasutajatele. Uus LG UX 4.0 aga keskendub sellele, et pakkuda igale kasutajale eraldi just talle optimeeritud ja intuitiivselt mugavat LG seadme kasutuskogemust.

Esiteks on LG loonud sujuvama kasutuskogemuse, lihtsustades keskkonna disaini ning muutnud lihtsamaks ka rakendusi, eemaldades mitmeid seadistamise samme. Näiteks on üheks uueks funktsiooniks Quick Shot kiire pildirežiim, mis võimaldab kasutajal teha pilti, vajutades kaks korda kiirelt telefoni tagumisele nupule isegi siis, kui ekraan on välja lülitatud. Uuendatud Smart Bulletin teadeterakendus näitab automaatselt vajalikku infot erinevatelt rakendustelt samal lehel.

UX 4.0 annab kasutajatele rohkem valikuid, arvestades nende eelistuste ja huvidega. Näiteks uus kaamera pakub kolme erinevat režiimi – lihtne, tavaline ja manuaalne – et rahuldada kõikide fotograafide vajadusi, amatööridest asjatundjateni. Lihtne režiim teeb kogu töö automaatselt, et tagada parimad fotod. Manuaalsel režiimil on erinevate moodulite ja valikute võimalused, mida kombineerides saab kogenud kasutaja täieliku loomingulise kontrolli kaamera üle.

Täiustatud kalender pakub rohkem valikuid, andes kasutajatele vabaduse valida ja hallata üksikuid üritusi sotsiaalmeediast, lihtsalt vedades kohtumised ühest lahtrist teise. Uue kalendri abil saab vähema trükkimise ning vaid puudutuste ja žestide abil rohkem tehtud.

LG UX 4.0 täiustatud Smart Notice näitab personaliseeritud ilmateadet, reisiteateid ja muud, analüüsides kasutaja päevast rutiini ja reisigraafikut, kombineerides selle kasutaja elustiiliharjumustega. Näiteks korvpallihuvilisest kasutaja võib saada telefonilt teate: „Ilm on täna enamasti pilvitu, ehk ideaalne ilm korvpallimänguks.“

Veel üks suurem muudatus LG UX 4.0 juures on näha galeriis, mis loob erinevaid albumeid vastavalt sündmusele, kohale ja foto tegemise ajale. Intelligentne seadistus on näha isegi helinate valimisel. Telefon loob automaatselt unikaalse helina igale kasutaja lemmikute alla salvestatud kontaktile.

One thought on “LG tutvustab uut kasutajaliidest LG UX 4.0”

Kommenteerimine on suletud.