LG toob turule 5-tollise ekraaniga nutitelefoni Optimus Vu

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitleb Barcelonas toimuval Mobile World Congressil kauaoodatud nutitelefoni Optimus Vu, mis pakub oma 5-tollise ekraani ja ruudule sarnaneva kujuga tahvelarvuti elamust. Uus nutitelefon töötab kahetuumalisel 1,5 GHz protsessoril, sel on 32GB sisemälu ja suur, 2080 mAh mahutuvusega aku. Kasutusmugavust lisab ka seadme 4:3 mõõtmetes külgede suhe.

„Optimus Vu töötati välja, et maksimeerida klientide võimalusi nutitelefoni kasutamisel,“ teatas Dr. Jong-seok Park, LG Mobile Communications Company president ja tegevjuht. „Optimus Vu näol on tegemist tulemusega, mida suudame saavutada kombineerides parima tehnoloogia ning klientide vajadused.“

5-tolline ekraan ja 4:3 külgede suhe võimaldab mugavat dokumentide, raamatute, interneti ja multimeedia sisu jälgimist. Tavalisest erinev seadme külgede suhe tõstab aga eelkõige igapäevast tootlikkust. IPS ekraan kuvab värve loomulikuna ja seda isegi eredas päikesevalguses. Lisaks sisaldab Optimus Vu QuickClip™ nimelist kiirklahvi, mis salvestab ekraanipilte ja märkmeid kiiresti ning mugavalt. Märkmeid saab teha nii sõrme kui ka Rubberdium™ pliiatsiga.

Oma 8,5 mm paksusega on Optimus Vu hetkel turu õheim LTE telefon. Hoolimata suurest akust paistab Optimus Vu tänu erilisele tehnoloogiale tegelikust õhem. Telefon sisaldab 8-megapikslist kaamerat ja töötab kuni Android 4.0 Ice Cream Sandwich uuenduse saabumiseni Android 2.3 Gingerbread operatsioonisüsteemis. Lõuna-Koeras tutvustatakse Optimus Vu’d märtsikuus.

Tehnilised näitajad:

  • Kiibistik: 1.5GHz Dual-Core Processor
  • Ekraan: 5-tolline (1024×768) IPS ekraan
  • Mälu: 32GB eMMC ja 1GB DDR2
  • Kaamera: 8MP with AF LED Flash (rear) and 1.3MP (front)
  • OS: Android 2.3 Gingerbread
  • Aku: 2,080mAh
  • Suurus (pikkus x laius x diameeter): 139.6 x 90.4 x 8.5mm