Logitech tutvustab uusi tahvelarvuti lisaseadmeid

Logitech on toonud turule uued tahvelarvutitele mõeldud kõlarid, klaviatuurid, laadimisalused, kõrvaklapid ja mängukangi (joystick), mis aitavad avardada tahvelarvuti kasutusvõimalusi ning muudavad selle lõbusamaks, lihtsamaks ja mugavamaks.

Piltidel: Logitech Keyboard Case for iPad2 ja Logitech Tablet Keyboard for iPad (allikas: Logitech)
Piltidel: Logitech Keyboard Case for iPad2 ja Logitech Tablet Keyboard for iPad (allikas: Logitech)

Logitech Keyboard Case for iPad2 ja Tablet Keyboard for iPad on reisimisel tahvelarvutitele ideaalsed kaaslased – kaitsevad iPad’i ning muutuvad vajadusel klaviatuuriks, millega on mugav kirjutada ja kiirelt näiteks sõpradele ning lähedastele e-kirju saata. Klaviatuurid ühilduvad iPad’iga hõlpsasti Bluetooth’i abil ning hoiavad samal ajal tahvelarvutit kasutaja jaoks mugavas asendis. Keyboard Case kaaned on nurkadest pehmendatud, et kaitsta tahvelarvutit võimalike kriimustuste ja kahjustuste eest.

Piltidel: Logitech Speaker Stand for iPad (allikas: Logitech)
Piltidel: Logitech Speaker Stand for iPad (allikas: Logitech)

Logitech Speaker Stand for iPad on mugav seade igapäevaseks kasutamiseks, mis ühildub nii iPad kui ka iPad 2’ga. Ennekõike on Speaker Stand mõeldud iPad’i laadimiseks ning muusika kuulamiseks, kuid seadet võib kasutada ka lihtsalt tahvelarvuti toetamiseks. Viimane kulub ära kui kasutaja soovib näiteks köögis iPad’i pealt retsepti järgi süüa teha. Speaker Stand’i asendit on võimalik vastavalt vajadusele kallutada peaaegu täiesti „lamavasse“ asendisse või vastupidi „püstisesse“ asendisse – just nii, kuidas kõige mugavam on. Speaker Standi’ga on võimalik ühendada ka erinevaid muusikat mängivaid seadmeid, millel on 3,5mm audiokaabel.

Pildil: Logitech Joystick for iPad (allikas:Logitech)
Pildil: Logitech Joystick for iPad (allikas:Logitech)

Logitech Joystick for iPad on tillukene seade, mis muudab tahvelarvutiga mängimise veelgi lõbusamaks. Väike seade kinnitub pisikeste iminappadega tahvelarvutile ning seda on lihtne kinnitada ja ära võtta. Selleks, et pisikest mänguseadet oleks võimalik hõlpsasti kaasa võtta, on seadmel kaasas ka eraldi pisikene kotikene. Logitech Joystick for iPad sobib nii iPad’i kui ka iPad2’ga kasutamiseks, seadme mõõtmed on vaid 70x10x60mm ning kaal 8,5 grammi.

Pildil: Logitech Wireless Speaker for iPad ja Logitech Wireless Boombox (allikas: Logitech)
Pildil: Logitech Wireless Speaker for iPad ja Logitech Wireless Boombox (allikas: Logitech)

Logitech Wireless Speaker for iPad ja Logitech Wireless Boombox ühilduvad pea kõikide toodetega, mis on varustatud Bluetooth’iga – sealhulgas iPod touch, iPhone, iPad ning teised tahvelarvutid ja nutitelefonid, mis toetavad Bluetooth’i. Wireless Speaker pakub külluslikku heli, töötab seadmest kuni 15 meetri kaugusel ning peab ilma laadimata vastu kuni 10 tundi. Wireless Boombox on varustatud neodüüm kõlarite ja valjuhäälditega (tweeter), et pakkuda parimat helikogemust. Wireless Boombox töötab kuni 10 meetri kaugusel seadmest ning seadme NiMH aku peab laadimata vastu kuni 6 tundi. Mõlema kõlari taha on 3,5 mm audiokaabliga võimalik ühendada ka teisi muusikat mängivaid seadmeid.

Pildil: Logitech Wireless Headset (allikas:Logitech)
Pildil: Logitech Wireless Headset (allikas:Logitech)

Logitech Wireless Headset on loodud nii muusika kuulamiseks, filmide vaatamiseks kui ka kõnede tegemiseks. Seade ühildub iPad’i, iPod touch’i, iPhone ja teiste Bluetooth’iga varustatud seadmetega kuni 10 meetri kauguselt. Kõrvaklapid pakuvad külluslikku heli ning summutavad kõrvalise müra. Peakomplekti sisseehitatud mikrofon on samuti kõrvalist müra summutav ning seega kuuleb kasutaja vestluspartner teda suurepäraselt ka pisut lärmakamas ruumis vesteldes. Ilma laadimata peab Logitech Wireless Headset vastu kuni 6 tundi.