LG Optimus L5II ja L7II nutitelefonid on Eestis saadaval

Optimus L5II ja L7II
Optimus L5II ja L7II

LG teatas, et tänasest on Eesti poodides saadaval LG nutitelefonide L-seeria uue põlvkonna nutitelefonid Optimus L5II ja L7II. Need taskukohase hinnaga nutiseadmed toovad kasutajateni intelligentse disaini, uue kasutajaliidese ja viimase Androidi operatsioonisüsteemi.

Optimus L5II nutitelefonil on hoolikalt tasakaalu viidud disain ning see on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Nutikas kodunupu LED valgustus annab kasutajale erinevate värvidega teada vastamata kõnedest, sõnumitest ja muust olulisest. Telefonis on Androidi uusim operatsioonisüsteem Jelly Bean 4.1, erksavärviline ekraan ja kestev aku.

Uuenduste hulka kuulub ka Quick Button funktsioon, mis võimaldab kasutajatel nn „kuuma nuppu“ enda äranägemise järgi kohandada. Näiteks saab seda panna avama QuickMemo rakendust, kaamerat, internetti, muusikat või mõnda teist rakendust. Tänu Quick Button nupule pole vaja enam pidevalt menüüd kerida – näiteks saab selle redigeerida nõnda, et kui kaamera rakendus on avatud, siis teeb üks vajutus Quick Button nupule ümbritsevast foto ja avab samaaegselt QuickMemo rakenduse, millega saab fotosid toimetada ja võrgustikes jagada.

LG-OPtimus-L5II-01
LG jaoks on kasutaja ohutus tähtsusjärjekorras esimene, mistõttu on Optimus L5II varustatud Safety Care rakendusega. See toob inimeseni vajaliku abi kõige hädavajalikumal hetkel, võimaldades kasutajal kiirelt kontakteeruda kolme varem välja valitud inimesega – seda saab teha Emergency Call Forwarding, Phone Non-Usage ja My Location Notice funktsioonide abil.

LG Optimus L7II on aga varustatud 2460 mAh suuruse akuga, olles nõnda sobivaks lahenduseks neile, kelle elu on kiire ja mobiilne. Tänu SiO+ tehnoloogiale ei ole nutitelefoni õhuke korpus akumahule takistuseks. Telefonil on ka 1 GHz Dual Core protsessor, mis teeb seadme kasutamise sujuvaks, 8 MP kaamera koos LED välguga ja LG uusimad rakendused, nagu näiteks Qslide ja QuickTranslator.


lg-optimus-l5-ii
Optimus L5II (E460) põhiomadused:

Operatsioonisüsteem: Android 4.1, Jelly Bean
Protsessor: 1 GHz, Single Core
Ekraan: 4-tolline WVGA
Mälu: 4GB eMMC / 512 MB RAM, Micro SD tugi
Kaamera: 5,0MP, LED välk
Aku: 1700mAh
Suurus: 117,5 x 62,2 x 9,2mm

lg_p700_optimus_l7

Optimus L7II (P710) põhiomadused:

Operatsioonisüsteem: Android 4.1.2, Jelly Bean
Protsessor: 1 GHz, Dual-Core
Ekraan: 4,3-tolline WVGA IPS
Mälu: 4GB / 768 MB RAM
Kaamera: tagumine 8,0MP ja LED välk, eesmine VGA
Aku: 2460mAh
Suurus: 121,5 x 66,6 x 9,7mm