Viasati kanalitevalikusse lisanduvad uued HD-kanalid

viasat_history_hdViasat hakkab alates 2. maist edastama kahte uut HD-kvaliteedis dokumentaalkanalit: Viasat Explorer HD ja Viasat History HD.

Alates sellest neljapäevast hakkab Viasat oma satelliidiplatvormil edastama kahte 24-tunnist eestikeelsete subtiitritega ning reklaamivaba kanalit Viasat Explorer HD ja Viasat History HD.

Mari Villemi, Viasati turundusjuhi sõnul on Viasati eesmärk pakkuda oma vaatajatele kvaliteetseimat meelelahutust ning kanaliteportfelli tugevdamine on üks põhitegevusi selle saavutamiseks. „Uued kõrgresolutsiooniga dokumentaalkanalid Viasat Explorer HD ja Viasat History HD hakkavad näitama ööpäevaringselt väga kvaliteetse pildiga hoolikalt valitud tõsielusaateid ja –filme. Tänu eestikeelsetele subtiitritele muutuvad need kanalid loodetavasti iga ajaloo- ja adrenaliinihuvilise igapäevaseks kaaslaseks,“ lisas Villem.

Viasat Explorer HD on täielikult seiklustele ja avastusretkedele pühendunud kanal. Peamiselt tuuakse vaatajateni põnevaid kaadreid erinevatest ekspeditsioonidest, metsloomadest, ekstreemspordist, reisidest ja tehnoloogiast.

Viasat History HD on ainulaadne kanal, mille sisuks ajalugu selle kõige otsesemas tähenduses. Vaatajatel on võimalus elada kaasa ja avardada oma silmaringi erinevatest teaduslikest ja üldiselt inimkonda puudutavatest lugudest läbi aegade.

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.