LG nimetati maailma üheks innovaatilisemaks ettevõtteks

Tehnoloogiafirma LG Electronics (LG) nimetati maailma juhtiva infoagentuuri Thomson Reuters poolt 100 innovaatilisema ettevõtte hulka. Thomson Reuters 2011 Top 100 Global Innovator nimekirja kokkupanemisel hinnati eelkõige ettevõtete innovaatiliste toodete kogust, nende ülemaailmset tunnustust ning intellektuaalomandi kaitset. LG puhul sai määravaks uuenduslik LTE hääl- ja videokõnede tehnoloogia. „Aeglase majanduskasvu tingimustes on innovatsioon ettevõttele üheks olulisemaks konkurentsieeliseks,“ teatas Thomson Reutersi esindaja David Brown. „Me tervitame Thomson Reuters 2011 Top 100 Global Innovator ettevõtete uuenduslikkust soodustavat keskkonda ning nende panust intellektuaalse omandi kaitsesse,“ lisas ta.

Thomson Reuters 2011 Top 100 Global Innovator ettevõtted:
• lõid eelmisel aastal üle 400 000-e uue töökoha
• asuvad Ameerika Ühendriikides (40%), Aasias (31%) ja Euroopas (29%)
• kasvatasid möödunud aastal tulusid 69% ulatuses
• edestasid enamuse Standard & Poors 500 indeksis esindatud tööstusharusid

Thomson Reuters määrab ülemaailmselt mõjukaimad ettevõtted teaduspõhise analüüsi põhjal.
Täispikk aruanne on saadaval aadressil www.top100innovators.com.

 

LG Electronics, Inc.(LG) on ülemaailmselt juhtiv ettevõte ja tehnoloogiauuendaja tarbeelektroonika, mobiilside ja kodumasinate alal, andes tööd enam kui 84 000 inimesele 112 tehases ja 81 haruettevõttes üle kogu maailma. LG 2008. aasta ülemaailmne müügikäive oli 44,7 miljardit dollarit. LG jaguneb viieks tegevusharuks: koduelektroonika (Home Entertainment), mobiilside (Mobile Communications), kodumasinad (Home Appliances), kliimaseadmed (Air Conditioning) ja ärilahendused (Business Solutions).

LG on üks juhtivatest lameekraaniga telerite, heli- ja videoseadmete, mobiiltelefonide, õhukonditsioneeride ja pesumasinate tootjatest maailmas. LG pingutused jätkavad LG brändi ülemaailmse tunnustuse suurendamist ning kasumliku kasvu maksimeerimist. efforts continue to enhance the global presence of the LG brand and to maximize profitable growth. Eriti keskendub LG Electronics kasumliku ja jätkusuutliku kasvu saavutamisele mobiilside ja koduelektroonika sektorites, kindlustamaks oma juhipositsiooni IT-tööstuses, kuid tõstab samal ajal ka oma turuosa kodumasinate, õhukonditsioneeride ja ärilahenduste sektorites. * Enne revisjoni, 2008. aasta seisuga, konsolideerimata ** 2008: 1 USD = 1 103 KRW