LG esitles Barcelonas uusi nutitelefone


LG esitles Barcelonas toimuval Mobile World Congressil oma 2012. aasta nutitelefonide kollektsiooni. Uutel premium klassi nutitelefonidel on mitmeid iseärasusi nagu 5-tolline ekraan, 4:3 mõõtmetes külgede suhe, True HD IPS displei ja prillivaba 3D tehnoloogia. Ühtlasi pakub LG käesoleval aastal neljatuumalise protsessoriga ja LG uudset L-Style disaini järgivaid nutitelefone.

„Käesoleval aastal viib LG premium klassi nutitelefonid uuele tasemele, kombineerides omavahel võimsa jõudluse, konkurentsitu ekraanikvaliteedi ja kõrgetasemelise disaini,“ teatas LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park. „Meie 2012. aasta nutitelefonid ja tehnoloogiad saavad paljude teiste tootjate jaoks olulisteks teenäitajateks.“

Peamised MWC 2012’l esitletavad LG tooted on järgmised:

LG Optimus Vu

Varustatud LG LTE ja IPS tehnoloogiaga pakub Optimus Vu oma 5-tollise ekraani ja ruudule sarnaneva kujuga tahvelarvuti elamust. Telefon töötab kahetuumalisel 1,5 GHz protsessoril, sel on 32GB sisemälu ja suur, 2080 mAh mahutuvusega aku. Kasutusmugavust lisab ka seadme 4:3 mõõtmetes külgede suhe. Optimus Vu võimaldab mugavat dokumentide, raamatute, interneti ja multimeedia sisu jälgimist. Tavalisest erinev seadme külgede suhe tõstab aga eelkõige igapäevast tootlikkust. IPS ekraan kuvab värve loomulikuna ja seda isegi eredas päikesevalguses.

 • Kiibistik: 1.5GHz Dual-Core Processor
 • Ekraan: 5-tolline (1024×768) IPS ekraan
 • Mälu: 32GB eMMC ja 1GB DDR2
 • Kaamera: 8MP with AF LED Flash (rear) and 1.3MP (front)
 • OS: Android 2.3 Gingerbread
 • Aku: 2,080mAh
 • Suurus (pikkus x laius x diameeter): 139.6 x 90.4 x 8.5mm

httpv://www.youtube.com/watch?v=l4JxStEq0Uw

 

LG Optimus 4X HD

Optimus 4X HD on LG esimene Quad-Core ehk neljatuumalise protsessoriga nutitelefon. Tänu NVIDIA 1.5GHz Tegra 3 kiibistikule ja True HD IPS eraanile pakub Optimus 4X HD personaalarvuti kvaliteeti. Optimus 4X HD töötab uusimal Android operatsioonisüsteemil Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Telefonil on 16 gigabaiti sisemälu ja 8-megapiksline taustavalgustusega kaamera. Seadme paksus on 8,9 millimieetrit.

NVIDIA Tegra 3 on maailma ainus 4-PLUS-1™ Quad-Core mobiiliprotsessor, mis on välja töötatud kõrgtasemelise multimeedia jaoks.

Tehnilised näitajad:

 • Kiibistik: 1.5GHz Quad-Core protsessor (NVIDIA Tegra 3)
 • Ekraan: 4,7-tolline (1280 x 720) True HD IPS
 • Mälu: 16GB eMMC ja 1GB LP DDR2
 • Kaamera: 8.0MP BSI sensor (tagaküljel) ja 1.3MP (esiküljel)
 • OS: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
 • Aku: 2,150mAh

httpv://www.youtube.com/watch?v=BjWzy8Ze56c

LG Optimus 3D Max

LG Optimus 3D Max on LG hiliseim saavutus 3D meelelahutuse vallas. Optimus 3D Max ei paku mitte ainult suurepärast 3D, vaid ka 2D kogemust. Seadmel on eriline kirgastatud ekraan. Telefon võimaldab konverteerida Google Earth, Google Maps ning teisi kaardirakendusi kahedimensioonilisest kolmedimensiooniliseks.

httpv://www.youtube.com/watch?v=g_m5nwYe8_8

 

L-Style

LG uue disaini L-Style eesmärk on selgelt eristuda konkurentidest ning pakkuda nii silmailu kui kasutusmugavust. 3,2-tollise ekraaniga Optimus L3 tuleb Euroopas turule märtsikuus. Android 4.0 Ice Cream Sandwich operatsioonisüsteemidel töötavad 4-tolline Optimus L5 ja 4,3-tolline Optimus L7 jõuavad Euroopasse aga aasta esimeses pooles.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LOSy6-bizCU