Canon tõi turule PIXMA MX715 ja PIXMA MX895 printerid

PIXMA MX895

Canon teatas täna oma tootevalikusse lisanduvast kahest multifunktsionaalsest printerist, mis sobivad kodukontoris kasutamiseks. Mudelid PIXMA MX715 ja PIXMA MX895 on täiustatud funktsioonide ja ühendamisvõimalustega, muutes nutitelefonidest ja tahvelarvutitest printimise lihtsaks.

Printereid PIXMA MX885 ja PIXMA MX870 välja vahetavad uued mudelid on stiilse disainiga ning pakuvad kiiret lahendust värvidokumentide printimiseks. Rida ettevõtlust tõhustavaid funktsioone – kiire faks, 35-leheline automaatne kahepoolne dokumendisöötur, automaatne kahepoolne printimine, jne aitavad pakkuda paremat tootlikkust.

Uued PIXMA MX715 ja PIXMA MX895 mudelid on loodud just kodukontori keskkonda silmas pidades ning pakuvad kiiret lahendust dokumentide ja graafikute nobedaks printimiseks. Nende mudelite ISO standardile vastavad printimiskiirused on järgmised: mustvalgete dokumentide puhul 12,5 ja värviprintide puhul 9,3 kujutist minutis, ning A4 formaadis koopia tegemiseks kulub vaid 14 sekundit. Canoni FINE printeripea tagab fotolabori kvaliteedi; 1 pl suurused tindipiisad ja prindiresolutsioon 9600 dpi loovad sujuvate värviüleminekute ja peenete detailidega dokumente ja kujutisi.

Mitmeleheliste dokumentide kiireks ja lihtsaks skaneerimiseks, paljundamiseks ja faksimiseks on mõlemal mudelil tasaskanner kõrge skanniresolutsiooniga 2400 dpi ning 35-leheline automaatne kahepoolne dokumendisöötur. Need kahesuunalise paberitee ja iseavaneva paberisalvega seadmed pakuvad ka mitmekülgset paberikäsitlust.

Mudelitel PIXMA MX715 ja PIXMA MX895 on keskkonnasõbralikud omadused. Uus ECO sätete tarkvara võimaldab kasutajatel automaatse kahepoolse printimisega paberit säästa ja tõhusust suurendada. Viis eraldi vahetatavat tindimahutit tagavad aga minimaalse tindikao ja vähendavad prindikulusid.

Uued seadmed PIXMA MX715 ja PIXMA MX895 on loodud uute ühendusfunktsioonide abil pakkuma hõlpsalt nutitelefonidest ja tahvelarvutitest printimise võimalust. Sisseehitatud Wi-Fi-tugi võimaldab kogu kontorist skannida ja paljundada ning Canoni rakendusega Easy Photo-Print App on ka mobiilsetest iOS™- või Android™-ipõhistest seadmetest ilma arvuti vahenduseta printimine ja skannimine lihtne ja kiire. Lisaks saavad kasutajad pilvühenduse abil oma lemmikfotosid otse veebialbumitest, sealhulgas CANON iMAGE GATEWAY’st ja Picasa veebialbumitest printida, kasutades PIXMA pilvühenduse kaudu veebialbumitest printimise funktsiooni. Lisaks sisaldavad ued PIXMA printerid ka mitmeid prindivalmis malle, sealhulgas kalendreid, ümbrikke, kirjapabereid, märkmepabereid ja muid kasulikke materjale, mis on kõik veebimallide printimise funktsiooni kaudu vaid nupuvajutuse kaugusel.

Need uued mudelid sisaldavad mitmeid kasutamist lihtsustavaid funktsioone. Kiirkäivitus tagab, et printereid saab kohe pärast sisselülitamist kiirelt ja lihtsalt kasutama hakata. Mõlemal mudelil on olemas otse mälukaardilt dokumentide ja fotode eelvaadet ja valimist lihtsustav TFT-ekraan, mis on mudelil MX895 7,5 cm ja mudelil MX715 6,2 cm. Uuel kahefunktsioonilisel paneelil on LED-valgustusega nupud, mille abil toimub seadme juhtimine. Valgustatud on ainult soovitud toimingu teostamiseks vajalikud nupud, mis lihtsustab veelgi seadmete kasutamist.

Uute MX-seadmete standardvarustusse kuulub laialdane intuitiivse tarkvara pakett fotode ja dokumentide printimiseks ja skaneerimiseks. Nutikat ja tõhusat veebistprintimist võimaldav rakendus Easy-WebPrint EX lubab paberi- ja tindikulu vähendamiseks mitut veebilehte kärpida ja seejärel need ühele lehele mahutada.[i][1]

Lisaks pakub Photo-Print EX tarkvara mitmeid redigeerimisvalikuid, näiteks punasilmsuse korrigeerimist ja digitaalset näonaha ühtlustamist.

Uued PIXMA printerid toetavad ka täis-HD videoprinti, mis lubab kasutajatel Canoni digipeegelkaamerate või digikaameratega filmitud täis-HD kvaliteediga videotest kauneid kaadreid jäädvustada ja välja printida. Kaadrite sulandamise funktsiooniga on võimalik ka mitu videokaadrit üheks liikumist väljendavaks pildiks ühendada.

Mudelid PIXMA MX715 ja PIXMA MX895 saabuvad kogu Euroopas müügile 2012. aasta aprillis.

PIXMA MX715 – põhiomadused:

 • Faksi, Wi-Fi ja Ethernetiga multifunktsionaal
 • Stiilne must disain
 • Kahefunktsiooniline paneel
 • 35-leheline kahepoolne automaatne dokumendisöötur
 • 5 eraldi tindimahutit
 • ISO ESAT kiirused: monokroomselt 12,5 ja värviliselt 9,3 kujutist minutis
 • Resolutsiooniga kuni 9600 dpi
 • ISO A4 formaadis koopia 14 sekundiga
 • Automaatne kahepoolne printimine
 • Arvuti vahenduseta USB-mälupulgale skaneerimine

 

PIXMA MX895 – põhiomadused:

 • Faksi, Wi-Fi ja Ethernetiga multifunktsionaal
 • Stiilne must disain
 • 7,5 cm TFT-ekraan ja kahefunktsiooniline paneel
 • 35-leheline kahepoolne automaatne dokumendisöötur
 • ISO ESAT kiirused: monokroomselt 12,5 ja värviliselt 9,3 kujutist minutis
 • Pilvühendus PIXMA Cloud Link
 • Automaatne kahepoolne printimine
 • ISO A4 formaadis koopia 14 sekundiga
  Arvuti vahenduseta USB-mälupulgale skaneerimine