Lennufirma SAS arendab pardal pakutavat wifi teenust

wifi

Eelmise aasta lõpus asus lennufirma SAS tugevdama oma pardal pakutavat wifit, mille jaoks käivitati uus avaleht pakkumaks tasuta digitaalset meelelahutust ja teenuseid kõigile reisijatele.
Lennufirma SAS käivitas esimese versiooni oma uuest wifi avalehest, mille sisu on kohandatud klientidele pakkumaks tasuta teenuseid ja meelelahutust. SAS töötab selle jaoks tuntud partneritega, kelle hulka kuuluvad Dagens Nyheter, Dagens Næringsliv ja International Herald Tribune. Reisijad saavad tasuta kuulata Rootsi kõige populaarsemat podcast’i Alex & Sigges, kus esinevad Rootsi kuulsused Alex Schulman ja Sigge Eklund. Lisaks on reisijatel tasuta ligipääs SAS’i veebilehele, reisinõuannetele, uuele portaalile My SAS Idea ja EuroBonus poele. Kui reisija soovib, siis saab osta ka piiramatu ligipääsuga interneti kasutuse. Need reisijad, kes lendavad Economy Extra või Business klassis ja EuroBonus Gold püsikliendikaardi omanikud, saavad interneti kasutada tasuta.

„Praegu tutvustame esimest sammu meie visioonist, milline võiks olla SAS’i wifi,“ ütles lennufirma SAS tootearendusjuht Philip Wågnert. „Tulevikus hakkab see sisaldama kohandatud meelelahutust: muusika, filmid, mängud, ostlemine ning muud funktsioonid, mida meie kliendid kasutavad. Läbi My SAS Idea portaali saame ideid oma klientidelt, kes aidavad kaasa meie pardal pakutavate teenuste arendamisele. Nii saame olla kindlad, et sisu on klientidele sobiv innovaatiline,“ lisas Wågnert.

Lennufirma SAS jätkab töötamist oma klientidega läbi uue portaali My SAS Idea, et arendada edasi selle teenuse sisu. Kliente julgustatakse andma tagasisidet ja enda ettepanekuid teenuste arendamiseks.

Jaanuari lõpust pakuvad kõik SAS’i lennukid, mis on varustatud wifi’ga, tasuta teenuseid ja meelelahtust pardal. Rohkem infot: www.flysas.com/wifi